Авторизация

Реєстрація та авторизація
На цій сторінці здійснюється внесення даних у Реєстр позичальників та може бути подана електронна заявка на членство у ГО "Правдива Країна" (далі - ГО).
Внесення даних у Реєстр необхідно нам для контролю виконання банками своїх зобов'язань та роботи з органами державної влади і НБУ.

Порядок внесення даних до Реєстру
(доступно лише для авторизованих користувачів веб-сайту - введіть логін та пароль, якщо у Вас їх нема - 
зареєструйтесь на веб-сайті):
  •  Для внесення даних до Реєстру натисніть нижче "добавить" та заповніть всі поля форми (для Редагування даних - натисніть "Редактировать")
  •  Натисніть кнопку "Сохранить"
  •  Уважно прочитайте отримане повідомлення - якщо в ньому написано про неможливість внесення даних - відредагуйте дані у формі (для цього натисніть "Редактировать" )
  • Якщо у Вас декілька кредитів - для кожного з них створюється окремий запис
УВАГА:
  • обов'язково підтвердіть Вашу згоду з Правилами і з наданням Ваших персональних даних для обробки їх з метою організації та проведення Кредитного майдану (надані Вами у цій формі персональні дані не будуть публічними).
  • якщо Ви подаєте також заяву до ГО, то потрібно заповнити всі поля (в тому числі і фото) і підтвердити ознайомлення та згоду виконувати Статут ГО
  • якщо декілька членів сім'ї вступають у ГО, то заповнюються дані для реєстру про кредит лише один раз у інших членів сім'ї ставте прочерки у інформації щодо суми та інших параметрів кредиту
  • СТВОРЮЙТЕ ЛИШЕ ОДИН ЗАПИС ПО ОДНОМУ КРЕДИТУ!!!!  Запис нікуди не пропадає - він з'явиться після підтвердження модератором!
Після заповнення заявки та перевірки Ваших даних модератором або адміністратором (не більше ніж протягом 2-х днів з моменту отримання) буде прийнято рішення про допуск Вас до участі у мережі "Кредитний майдан" та роботі ГО. У разі схвалення Ви отримаєте повідомлення та запрошення до участі у роботі відповідних груп мережі.

Якщо будуть якісь запитання - звертайтеся до модератора чи адміністратора.