Новини

Новини Кредитного Майдану

Мониторинг наличия судебного производства Мониторинг наличия судебного производства

У вас есть кредит и вы некоторое время нарушаете график выплат по кредиту и, возможно, уже ведете вялотекущие переговоры с банком.

Банк заинтересован взыскать с заемщика кредит, который не выплачивается и имеет право подать на вас в суд.

Суди після 30 вересня 2016р. Що нового? Суди після 30 вересня 2016р. Що нового?

30 вересня 2016р. одночасно зі змінами до Конституції України щодо правосуддя набирає чинності нова редакція Закону "Про судоустрій і статус суддів" (Верховною Радою прийнята 2 червня.) Що нового?

Боротьба з захопленням майна та бізнесу Боротьба з захопленням майна та бізнесу
08.09.16 на засіданні Кабінет Міністрів ухвалив розроблену Мін’юстом постанову, якою зобов’язав нотаріусів та інших суб’єктів реєстрації перевіряти судові рішення на можливість підробки перед вчиненням реєстраційних дій.

Борги: «чорний список» прикордонників Борги: «чорний список» прикордонників

Відповідно до п. 4 ст. 20 Закону України «Про Державну прикордонну службу України» до повноважень названої служби належить право не пропускати через державний кордон осіб, яким за мотивованим письмовим рішенням суду та правоохоронних органів не дозволяється в'їзд в Україну або тимчасово обмежено право виїзду. Які підстави для попадання в "чорний список"?

Отримання Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно Отримання Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Новини для власників нерухомості від Міністерство юстиції України: CМС-повідомлення, повертаються паперові бланки Новини для власників нерухомості від Міністерство юстиції України: CМС-повідомлення, повертаються паперові бланки
09.08.16 в ході прес-конференції про ці зміни повідомила перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова та Заступник Міністра юстиції Павло Мороз.

«Цей сервіс є вимогою сьогодення. Він потрібен як бізнесу так і пересічним громадянам. Нам важливо, щоб кожен громадянин був спокійним за свою власність, адже приватна власність – це одна з основ будь-якої держави», - зауважила Наталія Севостьянова.

За її словами, нині вже розроблено та завершується тестування відповідного програмного забезпечення, аби у вересні сервіс був повністю готовий до запровадження.

Прощення (анулювання) боргу - податки Прощення (анулювання) боргу - податки
Лист від 01.08.16: Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо оподаткування доходу у вигляді основної суми боргу (кредиту) платника податку, прощеного (анульованого) кредитором за його самостійним рішенням, не пов'язаним з процедурою банкрутства, до закінчення строку позовної давності, що відповідь надається згідно з нормами Кодексу, які діяли у 2015 році.

ВССУ дозволив банку не повідомляти про заборгованість по кредиту!!! ВССУ дозволив банку не повідомляти про заборгованість по кредиту!!!
Укрсиббанк звернувся до суду з позовом до позичальника, у якому просив суд стягнути кредитну заборгованість. Суд першої інстанції вказав на те, що згідно умов самого кредитного договору, боржник мав бути повідомлений банком про наявність заборгованості, проте не отримував такого повідомлення, отже у позивача не виникло таке право. Апеляційний суд прийшов до висновку, що даною умовою договору можна знехтувати, оскільки законодавством передбачено право банку у разі невиконання умови кредитного договору вимагати повернення всього кредиту. До ВССУ було подано касаційну скаргу.

Де отримати інформацію щодо розгляду судових справ? Де отримати інформацію щодо розгляду судових справ?

  • Інформація щодо стадій розгляду судових справ (надається для справ, змінених після 28 травня 2015 року) та звітів про автоматизований розподіл (сформованих з 01 вересня 2015 року
  • Інформація щодо стадій розгляду справ Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних спраd
  • Інформація щодо стадій розгляду справ Апеляційного суду м. Києва

Дельта Банк: регистрация права собственности банком на залог по проблемному кредиту. Куда бежать? Что делать? Дельта Банк: регистрация права собственности банком на залог по проблемному кредиту. Куда бежать? Что делать?

Дельта последнее время все чаще перерегистрирует на себя право собственности на залоги по проблемным кредитам. За неделю компания КПД получила более 40 звонков только на эту тему – значит вопрос более, чем актуален.

Как и в каких случаях это происходит? А главное – как это предотвратить?