Новини

Новини Кредитного Майдану

Новини для власників нерухомості від Міністерство юстиції України: CМС-повідомлення, повертаються паперові бланки Новини для власників нерухомості від Міністерство юстиції України: CМС-повідомлення, повертаються паперові бланки
09.08.16 в ході прес-конференції про ці зміни повідомила перший заступник Міністра юстиції Наталія Севостьянова та Заступник Міністра юстиції Павло Мороз.

«Цей сервіс є вимогою сьогодення. Він потрібен як бізнесу так і пересічним громадянам. Нам важливо, щоб кожен громадянин був спокійним за свою власність, адже приватна власність – це одна з основ будь-якої держави», - зауважила Наталія Севостьянова.

За її словами, нині вже розроблено та завершується тестування відповідного програмного забезпечення, аби у вересні сервіс був повністю готовий до запровадження.

Прощення (анулювання) боргу - податки Прощення (анулювання) боргу - податки
Лист від 01.08.16: Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо оподаткування доходу у вигляді основної суми боргу (кредиту) платника податку, прощеного (анульованого) кредитором за його самостійним рішенням, не пов'язаним з процедурою банкрутства, до закінчення строку позовної давності, що відповідь надається згідно з нормами Кодексу, які діяли у 2015 році.

ВССУ дозволив банку не повідомляти про заборгованість по кредиту!!! ВССУ дозволив банку не повідомляти про заборгованість по кредиту!!!
Укрсиббанк звернувся до суду з позовом до позичальника, у якому просив суд стягнути кредитну заборгованість. Суд першої інстанції вказав на те, що згідно умов самого кредитного договору, боржник мав бути повідомлений банком про наявність заборгованості, проте не отримував такого повідомлення, отже у позивача не виникло таке право. Апеляційний суд прийшов до висновку, що даною умовою договору можна знехтувати, оскільки законодавством передбачено право банку у разі невиконання умови кредитного договору вимагати повернення всього кредиту. До ВССУ було подано касаційну скаргу.

Де отримати інформацію щодо розгляду судових справ? Де отримати інформацію щодо розгляду судових справ?

  • Інформація щодо стадій розгляду судових справ (надається для справ, змінених після 28 травня 2015 року) та звітів про автоматизований розподіл (сформованих з 01 вересня 2015 року
  • Інформація щодо стадій розгляду справ Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних спраd
  • Інформація щодо стадій розгляду справ Апеляційного суду м. Києва

Дельта Банк: регистрация права собственности банком на залог по проблемному кредиту. Куда бежать? Что делать? Дельта Банк: регистрация права собственности банком на залог по проблемному кредиту. Куда бежать? Что делать?

Дельта последнее время все чаще перерегистрирует на себя право собственности на залоги по проблемным кредитам. За неделю компания КПД получила более 40 звонков только на эту тему – значит вопрос более, чем актуален.

Как и в каких случаях это происходит? А главное – как это предотвратить?

Реконструкція не звільняє від іпотеки. Реконструкція не звільняє від іпотеки.
Правова позиція, яка висловлена Верховним Судом України в постанові від 6 липня 2016 року у справі № 6-1213цс16.

Два роки роботи у першому складі ГР при НБУ Два роки роботи у першому складі ГР при НБУ
22 червня 2016 року відбулось підсумкове засідання Громадської ради при Національному банку України (першого скликання).

Фонд гарантування оприлюднив інформацію про кредитні портфелі банків, що ліквідуються Фонд гарантування оприлюднив інформацію про кредитні портфелі банків, що ліквідуються
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оприлюднив інформацію про кредитні портфелі, наявні на балансі 64-х банків, що ліквідуються.

Частные исполнители: "Мы идем к вам!" Частные исполнители: "Мы идем к вам!"
ВРУ 2 июня приняла 2 важных закона. Закон о частных исполнителях и Закон об исполнительном производстве.

Проект Закону про реструктуризацію зобов'язань громадян України за кредитами в іноземній валюті Проект Закону про реструктуризацію зобов'язань громадян України за кредитами в іноземній валюті
 в ВРУ 22.04.2016 внесено проект закону за номером 4004-2. Пропонуємо ознайомитись з текстом закону.