Новини

Новини Кредитного Майдану

«Валютний бунт» у Києві: люди вимагають долар за 5 гривень «Валютний бунт» у Києві: люди вимагають долар за 5 гривень
9 жовтня 2014 року, у Києві громадські активісти «Кредитного майдану» та валютні позичальники почали безстрокове пікетування Національного банку України, вимагаючи припинити спекуляції з курсом гривні та створити справедливі умови для виконання кредитних зобов'язань перед банками.

Семинары для заемщиков "Общая схема системы взыскания по кредитным договорам в Украине и защита дополнительного имущества заемщика." Семинары для заемщиков "Общая схема системы взыскания по кредитным договорам в Украине и защита дополнительного имущества заемщика."

22 сентября представители ГО "Правдива Країна" проведут очередной семинар для заемщиков "Общая схема системы взыскания по кредитным договорам в Украине и защита дополнительного имущества заемщика."

По их отзывам участников - 3 часа полезной информации. Огромная благодарность организаторам и ведущим семинара (организация на высоком уровне!)

Чтобы записаться на семинар - перейдите по ссылке

Семинары для заемщиков "Общая схема системы взыскания по кредитным договорам в Украине и защита дополнительного имущества заемщика." Семинары для заемщиков "Общая схема системы взыскания по кредитным договорам в Украине и защита дополнительного имущества заемщика."

28-29 августа представники ГО "Правдива Країна" провели первые семинары для заемщиков "Общая схема системы взыскания по кредитным договорам в Украине и защита дополнительного имущества заемщика."

Участников полон зал, по их отзывам - 3 часа полезной информации. Огромная благодарность организаторам и ведущим семинара (организация на высоком уровне!)

Следующие семинары 3-4 сентября. Чтобы записаться на семинар - перейдите по ссылке

!!! ВНИМАНИЕ,!!! тот кто регистрировался ранее на семинар, но не попал на 28 или 29 августа, эту форму не заполняют, письма с приглашением на 3 или 4 вам придут автоматически, как только будет рассылка.

В четвер, 21 серпня 2014 року під стінами НБУ з 9.00 до 13.00 збираємось на Всеукраїнський мітинг "Валютний бунт". В четвер, 21 серпня 2014 року під стінами НБУ з 9.00 до 13.00 збираємось на Всеукраїнський мітинг "Валютний бунт".
В четвер, 21 серпня 2014 року під стінами НБУ з 9.00 до 13.00 збираємось на Всеукраїнський мітинг "Валютний бунт".
Після мітингу можна буде відвідати семінар "Загальна схема системи стягнення за кредитними договорами в Україні и захист додаткового майна позичальника".
Запис на семінар до 20.00 понеділка 18.08 обов"язковий! Кількість місць обмежена.

З приводу участі у мітингу і семінарі звертайтесь
- до нашого колл-центру: 068 77 66 213, 093 193 95 37, 095 475 38 12.

Закон проти свавілля. Коротко про незаконність валютних кредитів Закон проти свавілля. Коротко про незаконність валютних кредитів
Ви відчуваєте себе обдуреними? Кинутими державою на сваволю банків? Валютні кредити зробили Вас вічними боржниками? І ви вже не в силах тягти цей тягар? Приєднуйтесь! Разом ми переможемо!
Дивіться коротке відео!

Банк "Надра" готовий йти назустріч позичальникам Банк "Надра" готовий йти назустріч позичальникам
Банки идут заемщикам навстречу. Многие люди, которые взяли кредиты в долларах, в основном ипотеку, сейчас не в состоянии платить.

Представители Кредитного Майдана уже приходили с пикетами к разным банкам, на этот раз пришли и к банку "Надра". Заемщиков сразу же пригласили в финучреждение. Несмотря на то, что проблема долларовых кредитов не урегулирована на законодательном уровне, - в банке понимают ситуацию клиентов. И готовы искать компромисс.

Кредитний Майдан у Запоріжжі Кредитний Майдан у Запоріжжі
Відео - Запорізьке радіо про

Кредитний Майдан у Запоріжжі

Кредитний майдан вперше заявив про себе у Рівному Кредитний майдан вперше заявив про себе у Рівному

Десятки активістів з плакатами, флеш-моб та вимога негайно зміцнити національну валюту. Саме так сьогодні під головними офісами банків у Рівному проходила акція кредитного майдану. Крім того вимагають пікетувальники від банкірів і кредитні пільги.

У Житомирі говорили про валютні кредити, самогубства та зміну законодавства У Житомирі говорили про валютні кредити, самогубства та зміну законодавства
На сьогодні українці винні банкам 80 млрд грн. валютних кредитів. Через стрімке підвищення курсу долара позичальники, які брали кредити у 2004-2008 роках, сьогодні опинилися у безвихідній ситуації. Нерідко кабала кредиту штовхає людей до суїциду.

Про це 23 липня у Житомирі розповіли представники громадського об’єднання «Правдива країна», метою якого є захист інтересів валютних позичальників.

«Мета діяльності громадської організації «Правдива країна» - забезпечення конструктивного діалогу між позичальником, кредиторами і органами державної влади для попередження економічного колапсу в країні та створення чесних умов», - зазначив координатор громадського об’єднання «Правдива країна» Олексій Єсипенко.

За його словами, нині більше 7 млн. українців винні фінустановам гроші у валюті.

«В Україні більше 7 млн. валютних позичальників: 4 млн. людей взяли кредит, до них приєднуються сім'ї і поручителі. Об’єм валютних позик – 80 млрд гривень. Це по сьогоднішньому курсу. Якщо перевести по 5 грн. (адже саме таким був курс долара, коли люди брали кредити) – це всього 29 млрд.», - підкреслив Єсипенко.

Член громадського об’єднання «Правдива країна» Ілона Байкова наголосила: трагедією є те, що нерідко тягар кредиту заганяє людей у петлю.

«Більше 200 людей покінчили життя самогубством. Це тільки офіційні цифри. Не кажучи вже про серцевий напад, різке підняття цукру в крові… Люди вішалися, викидалися з вікна, було самоспалення. Бо банки працюють з колекторами… Людей доводили до самогубства», - розповіла Байкова.

АГОРА: огляд громадських ініціатив - Громадська організація “Правдива країна” АГОРА: огляд громадських ініціатив - Громадська організація “Правдива країна”

Агора – площа в давньогрецьких полісах, де відбувалися громадські збори, в яких брали участь всі вільні громадяни

Проект ГО Спільнобачення про існуючі в різних галузях громадські ініціативи, рухи і громадські організації.
Останнім часов в Україні спостегірагається підвищення громадської активності, що є наслідком народження і поступового розвитку громадянського суспільства. Активна громадська позиція українських громадян, в свою чергу, народжує різноманітні громадські ініціативи (наприклад, від відстоювання інтересів людей, що брали кредити в валюті до організації допомоги Українській армії).
Згодом ці ініціативи можуть оформлюватися юридично в громадськії організації для отримання можливості брати участь у взаємодії з державними органами влади, акумулювання коштів на рахунках, і об`єднання більшої кількості зацікавлених громадян навколо чітко сформульованих ідей для ефективного досягнення поставленних цілей.
Ми поставили собі за мету висвітлити та класифікувати громадські ініціативи та рухи заради того, щоб українські громадяни могли дізнатися про політичні процеси, які відбуваються в недержавній сфері, швидше знайти своїх однодумців для вирішення гострих питань, які їх хвилюють, а також  налагодження обміну досвідом між різними громадськими ініціативами  – для отримання ефекту синергії.

Випуск 1. Кредитний Майдан. Громадська організація “Правдива країна”