Новини

Новини Кредитного Майдану

Тема реструктуризации долгов снова становится актуальной! Тема реструктуризации долгов снова становится актуальной!

16.11.17 планируют вынести на голосование проект Закона о реструктуризации долгов физических лиц или признании их банкротом. В связи с этим проговорили с Телеканал Україна о том, во что принятие закона выльется для простых граждан Украины. (Ярослава Авраменко, КПД)

Кредитные каникулы по телу кредита» без продления сроков его погашения и поручитель не давал согласия? У вас есть основания для прекращения поручительства! Кредитные каникулы по телу кредита» без продления сроков его погашения и поручитель не давал согласия? У вас есть основания для прекращения поручительства!

Юристы КПД доказали, что предоставление заемщику «кредитных каникул по телу кредита» без продления сроков его погашения, приводит к увеличению объема обязательств по кредитному договору, что является основанием для прекращения поручительства, если таковые предоставлялись без согласия поручителя.

Звонят с Биржи?  Будьте осторожны! Звонят с Биржи? Будьте осторожны!

Сейчас в «Кабинет правовой помощи» постоянно поступают звонки с просьбой объяснить, как же выкупить свой кредит у ликвидирующегося банка и как на самом деле продают кредиты и недвижимость в Фонде гарантирования вкладов физических лиц (ФГВФЛ). На протяжении всего времени существования ФГВФЛ с такой скоростью меняет подходы к продажам, торгующие организации и методики проведения торгов, что весьма легко потерять нить и запутаться. Сначала был СЕТАМ, на его смену пришел Prozorro, а сейчас мы стоим на пороге запуска Голландских аукционов.

Только те специалисты, которые постоянно занимаются выкупом активов, успевают за этими изменениями. Неопытностью заемщиков и частой сменой правил игры пользуются недобросовестные финансовые посредники и псевдобиржи, которые обещают абсолютно нереальные вещи с целью введения в заблуждение самих заемщиков и получения прибыли из воздуха.

Фонд гарантування затвердив Регламент «голландських аукціонів» Фонд гарантування затвердив Регламент «голландських аукціонів»
Документом (Регламент роботи електронної торгової системи для проведення електронного аукціону, який складається з автоматичного покрокового зниження початкової (стартової) ціни лоту, етапів подання закритих цінових пропозицій та цінової пропозиції для продажу активів (майна) банків, що виводяться з ринку або ліквідуються) передбачено, що аукціон розпочинається в проміжок часу з 9.30 до 10.00 год. Автоматичне покрокове зниження ціни лоту розпочинається в період з 9.30 до 10.00 год. та завершується в проміжок часу з 16.15 до 16.45 год. (загальна тривалість складає 6 годин 45 хвилин).

Податок на прощення: будь в курсі! Податок на прощення: будь в курсі!
Податкова нараховує і нараховує податок, штрафи, а суд "звертає увагу, що Законом України від 09.04.2015 №321-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо кредитних зобов'язань» (далі - Закон №321-VІІІ), який набрав чинності з 07.05.2015, було внесено зміни до Податкового кодексу України в частині звільнення від оподаткування операцій з прощення (анулювання) кредитором боржникові заборгованості за фінансовим кредитом в іноземній валюті."

Позов про захист права споживача звільняється від сплати судового збору на усіх стадіях судового розгляду Позов про захист права споживача звільняється від сплати судового збору на усіх стадіях судового розгляду
ВССУ у листі від 09 серпня 2017р. № 93-1517/0/4-17 розв’язав колізію між ст. 22 ЗУ «Про захист прав споживачів» і ст. 5 ЗУ «Про судовий збір».
 Лист направлено Головам Апеляційних судів областей та Апеляційному суду м. Києва.

Віртуальний Суд Віртуальний Суд

Україна стала єдиною країною світу, в якій розпочато масштабну відеофіксацію судових справ за допомогою технології віртуальної реальності VR 360, яка дозволяє одночасну зйомку і перегляд відео судового процесу у вимірі 360 градусів, тобто з усіх можливих кутів та ракурсів навколо камери. З початку 2015 року здійснено відеофіксацію понад 5000 судових справ у всіх областях України з метою забезпечення транспаретності правосуддя.


Припинено поруку – рішення від 19.07.17 Припинено поруку – рішення від 19.07.17

19.07.2017 р. Печерський районний суд м. Києва підтвердив правову позицію юристів ТОВ «КПД», щодо припинення відносин поручительства згідно договору поруки укладеного з АТ «Дельта Банк».

 До кінця 2018-го планується продати щонайменше 80% активів банків, що ліквідуються До кінця 2018-го планується продати щонайменше 80% активів банків, що ліквідуються

Фонд гарантування вкладів повідомив у своєму прес-релізі від 3.07.17 року, що до кінця 2017 року планується виставити на продаж у систему ProZorro.Продажі усі активи банків, що ліквідуються, і уже до кінця 2018-го – реалізувати щонайменше 80% з них.

На крок ближче до автоматичного арешту коштів боржника на рахунках На крок ближче до автоматичного арешту коштів боржника на рахунках

20.06.17 ВРУ прийняла за основу Проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів (№6232)