Новини

Новини Кредитного Майдану

Фонд гарантування вкладів змінює підхід до продажу прав вимоги за кредитами фізичних осіб, забезпеченими іпотекою Фонд гарантування вкладів змінює підхід до продажу прав вимоги за кредитами фізичних осіб, забезпеченими іпотекою

Про це Фонд гарантування вкладів повідомив у прес-релізі від 31.07.18. У першу чергу, зміни стосуються політики формування та продажу пулів. Перші, сформовані за новими принципами пули, будуть торгуватися в системі ProZorro. Продажі уже у вересні цього року.

Судові рішення у частині поновлення строку для пред’явлення виконавчого листа до виконання не підлягають оскарженню в касаційному порядку Судові рішення у частині поновлення строку для пред’явлення виконавчого листа до виконання не підлягають оскарженню в касаційному порядку

Уточнено "Порядок реалізації заарештованих активів на електронних торгах". Уточнено "Порядок реалізації заарештованих активів на електронних торгах".
З 12 липня 2018р. (відповідні зміни до Порядку реалізації арештованих активів на електронних торгах внесені постановою від 4 липня 2018 року № 531) введено чіткі правила встановлення стартової ціни активу на повторних електронних торгах.

Много лотов опять попало коллекторам, что делать Много лотов опять попало коллекторам, что делать

Конец недели (4-6 июля 2018г.) выдался непростым – много лотов опять попало коллекторам… и посмотрите на ставки! Многие явно – завышены. Очень похоже на то, что некоторые компании регистрируются на лоты и специально ставят завышенные ставки для того, что б заемщики приходили к ним «договариваться».
Если Вы оказались в такой ситуации – главное без паники.

"Якщо не хочете мати проблем із кредитом - краще не беріть його” - Ярослава Авраменко. "Якщо не хочете мати проблем із кредитом - краще не беріть його” - Ярослава Авраменко.
4 липня в лекторії UA: HUB відбулась зустріч з Ярославою Авраменко (адвокат-медіатор, представник Институт Последипломного Образования Укрстено).

Корисно знати Корисно знати

Судова практика розгляду цивільних справ, що виникають з кредитних правовідносин, аналіз судової практики застосування судами законодавства, яке регулює іпотеку як заставу нерухомого майна,аналіз застосування судами законодавства, яке регулює поруку як вид забезпечення виконання зобов’язання, правові висновки Верховного Суду у справах про банкрутство за січень-лютий 2018 року

Судова практика (іпотека, кредити) Судова практика (іпотека, кредити)
Судова практика (огляди Анни Вронської судді Верховного Суду, травень 2018р.)
Будь в курсі, Ваш КПД.

КПД відкриває свій канал на YouTube КПД відкриває свій канал на YouTube
Відео з семінарів вже там, приєднуйтесь, підписуйтесь.

 https://www.youtube.com/channel/UCluF2DnpaiZMYDSQVir9Q


Пост благодарности и радости Пост благодарности и радости
Наши клиенты поддержали и поверили в КПД тогда, когда мы только открывали компанию, тогда, когда КПД делал первые шаги и у нас не было той истории успеха, которой мы гордимся сейчас! И эта вера дорогого стоит!

Так совпало, что на 19 и 20 апреля попали кредиты тех клиентов, которые пришли к нам одними из первых. И у всех была крайне сложная ситуация, и надо было проделать много кропотливой юридической работы.


Семинар: Как выкупить свой кредит на торгах за минимальную цену Семинар: Как выкупить свой кредит на торгах за минимальную цену
19 апреля 2018 г. в 19:00

  • Ваш кредит выставлен на продажу на Prozorro и Вы хотите "себя" выкупить.
  • Вас выкупили коллектора и угрожают выселением.
  • У Вас будут торги и Вы хотите узнать как правильно сделать ставку.