Новини

Новини Кредитного Майдану

Новый тренд - реструктуризация... Новый тренд - реструктуризация...
На канале Украина 13 февраля 2018 г. вышел очередной выпуск информационной программы "Сегодня", сюжет "Украинские банки предлагают рефинансирование кредитов".

Кредитному реєстру бути Кредитному реєстру бути
06 лютого 2018 р.ВРУ ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект № 7114-д "Про внесення змін до деяких законів України щодо створення та ведення Кредитного реєстру Національного банку України та вдосконалення процесів управління кредитними ризиками банків" .

З 1 лютого 2018 р. тільки голландські аукціони З 1 лютого 2018 р. тільки голландські аукціони
УВАГА! З 1 лютого 2018 р. права вимоги за кредитами фізичних осіб у всіх неплатоспроможних банках виставляються на індивідуальний продаж на голландські аукціони.

Зміни в оформленні операцій з продажу (обміну) нерухомого майна. Зміни в оформленні операцій з продажу (обміну) нерухомого майна.
Довідка: Закон № 2245 (Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році») ВРУ прийняла 7 грудня 2017р., Президент підписав закон лише 30 грудня, цього ж дня його і опублікували. Отже,ми отримали «під ялинку» цілу низку змін.

З 1 січня 2018 року - нові ставки судового збору та ставка податку на нерухомість. З 1 січня 2018 року - нові ставки судового збору та ставка податку на нерухомість.
Відповідно до статті 7 Закону України «Про державний бюджет на 2018 рік» у 2018 році прожитковий мінімум на одну працездатну особу з 1 січня 2018 року — становитиме 1762 гривень. Згідно статті 4 (розміри ставок судового збору) Закону України "Про судовий збір", судовий збір залежить від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Також, у зв’язку з встановленням нового розміру мінімальної зарплати з 1 січня 2018 року збільшилася ставка податку на нерухомість.

Розпочав свою роботу Єдиний інформаційно-довідковий центр Судової влади України Розпочав свою роботу Єдиний інформаційно-довідковий центр Судової влади України

Прес-центр судової влади України повідомляє, шо зателефонувавши за єдиним безкоштовним номером 0 800 501 492 можна отримати:

-довідкову інформацію щодо адрес та контактних телефонів судових установ, що входять до складу Верховного Суду, розкладу роботи та розкладу прийому громадян;
- інформацію про стан розгляду судових справ;
- оперативне інформування учасників судового процесу про етапи руху справи....

Актуально про ТОРГИ или "Покупать или не покупать – вот в чем вопрос"? Актуально про ТОРГИ или "Покупать или не покупать – вот в чем вопрос"?
Наконец то начались продажи кредитов физических лиц, которые находились в залоге под рефинансирование НБУ. Это касается всех банков – Дельта, Надра, Форум, Фиников, Платинум и т.д. НБУ дал принципиальное согласие на старт продаж. Остальное – дело техники!
Перед тем, как решать стоит ли выкупать свои долги по кредитам – разберемся немного с тем как проходят торги и какие они бывают.

Ви – банкрут. Що далі ? (Про особливості банкрутства  фізосіб "по-українськи") Ви – банкрут. Що далі ? (Про особливості банкрутства фізосіб "по-українськи")

Ярослава Авраменко ,cпівголова Громадської ради при НБУ першої каденції, голова громадської організації Правдива країна

Колонка експерта в "Новое время. Бизнес"

20.11.17 вышел сюжет на канале Украина о законопроекте о банкротстве физлиц. 20.11.17 вышел сюжет на канале Украина о законопроекте о банкротстве физлиц.
20.11.17 вышел сюжет на канале Украина о законопроекте о банкротстве физлиц. Развернутые комментарии по этой теме в нашей публикации от 15.11.17

Тема реструктуризации долгов снова становится актуальной! Тема реструктуризации долгов снова становится актуальной!

16.11.17 планируют вынести на голосование проект Закона о реструктуризации долгов физических лиц или признании их банкротом. В связи с этим проговорили с Телеканал Україна о том, во что принятие закона выльется для простых граждан Украины. (Ярослава Авраменко, КПД)