Новини

Новини Кредитного Майдану

Кодекс процедур банкротства вступил в силу. Ответы на вопросы от физических лиц. Кодекс процедур банкротства вступил в силу. Ответы на вопросы от физических лиц.

Прошла неделя с тех пор, как вступил в силу Кодекс процедур банкротства в разрезе физических лиц. Отвечаем на наиболее распространенные вопросы (опыт консультаций первой недели работы Кодекса).

Ярослава Авраменко, коментар з приводу роботи колекторів у телепередачі "Сьогодні. Підсумки. за 27 жовтня 2019" Ярослава Авраменко, коментар з приводу роботи колекторів у телепередачі "Сьогодні. Підсумки. за 27 жовтня 2019"

У Вас есть проблемный кредит и банк давно не объявлялся? Проверьте реестр прав собственности! У Вас есть проблемный кредит и банк давно не объявлялся? Проверьте реестр прав собственности!
Если у Вас есть проблемный кредит и банк давно не давал о себе знать – рекомендуем проверить Реестр прав собственности (Державний реєстр речових прав на нерухоме майно).
Живые банки и банки в ФГВФЛ злоупотребляют правом кредитора переоформить на себя залоговое имущество у государственного регистратора.

Фонд гарантування готує до продажу пул працюючих іпотечних кредитів фізичних осіб Фонд гарантування готує до продажу пул працюючих іпотечних кредитів фізичних осіб
Фонд гарантування відібрав практично всі працюючі іпотечні кредити фізичних осіб, що лишилися в неплатоспроможних банках, які перебувають в стадії ліквідації. Загалом це понад 1,7 тис. кредитів, що обліковуються на балансі 18 фінустанов

Банкротство физических лиц: опыт Германии и «а как у нас». Банкротство физических лиц: опыт Германии и «а как у нас».

Банкротство физических лиц является новеллой украинского законодательства. И меньше чем через месяц вступит в силу Кодекс Украины по вопросам банкротства (нас в данном случае интересует книга четвертая, которая посвящена банкротству физических лиц).

Как потенциальных банкротов физических лиц, так и суды, и адвокатов интересует как же на практике будут применятся правовые нормы, регулирующие банкротство физических лиц. Но мы не сможем адекватно оценить этот механизм с точки зрения правоприменения, пока не получим первые решения Верховного суда. Поэтому, пока остается полагаться на свой опыт, знания и логику. Ну и изучаем матчасть!

Для того, чтобы понять какие принципы положены в основу банкротства физических лиц целесообразно изучить действие этого института в тех странах, где он уже давно существует.

Логика выкупа коллекторами пулов кредитов и что делать, если Ваш кредит оказался у них??! Логика выкупа коллекторами пулов кредитов и что делать, если Ваш кредит оказался у них??!

"Коллектора и взыскание проблемных кредитов – это бизнес. Хороший или плохой, прибыльный или нет, аморально это или нет – судить не буду, мое мнение в отношении коллекторов и банков давно известно. Рассмотрим эту историю просто как бизнес".

 Итак, Ваш кредит оказался у них. Что делать? Часть 1.

Зміни в умовах продажу активів (майна) банків за результатами відкритих торгів (аукціону) Зміни в умовах продажу активів (майна) банків за результатами відкритих торгів (аукціону)

04 вересня 2019 року набрали чинності зміни до Положення щодо організації продажу активів (майна) банків, що ліквідуються, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду від 24.03.2016 № 388, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.04.2016 за № 606/28736 (далі – Положення). Актуальні редакції Регламентів набули чинності з 10.09.2019.

Порівняння реструктуризації за Кодексом з процедур банкрутства та реструктуризації, яку пропонує Фонд гарантування вкладів фізичних осіб Порівняння реструктуризації за Кодексом з процедур банкрутства та реструктуризації, яку пропонує Фонд гарантування вкладів фізичних осіб
Трохи більше, ніж за 2 місяці (21.10.2019) буде введено в дію Кодекс України з процедур банкрутства.
Вищеназваний Кодекс, зокрема, дозволить без штрафів і пені реструктуризувати борг за процедурою неплатоспроможності фізичної особи власникам валютних іпотечних кредитів, у яких виникла заборгованість до дня введення Кодексу в дію і чия нерухомість, заставлена за кредитами, є єдиним місцем проживання сім’ї (вже з жовтня 2020р. на таку нерухомість не буде поширюватись мораторій на стягнення).
ФГВФО порівняв реструктуризацію за Кодексом з процедур банкрутства та реструктуризацію, яку пропонує сам фонд.
Вигода очевидна! Вивчайте, аналізуйте.

ДО УВАГИ позичальників Надра Банк ДО УВАГИ позичальників Надра Банк

УВАГА! Надра Банк - виставляються пачками активи.

Нижче наводимо посилання на продаж активів згідно регіону видачі кредитів. Знайшли себе? Потрібна конультація? Дзвоніть, пишіть - допоможемо, проконсультуємо.

ДО УВАГИ позичальників АТ "ДЕЛЬТА БАНК"! ДО УВАГИ позичальників АТ "ДЕЛЬТА БАНК"!

За останній місяць відбувся продаж ряду кредитних портфелів, із правами вимоги за кредитами, що у своїй більшості забезпечені іпотекою, розташованою у Києві та Київській області. Дельта Банк останнім часом вів дуже активну роботу із стягнення боргів, та як наслідок за багатьма стягненнями відриті виконавчі провадження.
Якщо МАЄТЕ НАМІР ЗБЕРЕГТИ СВОЮ НЕРУХОМІСТЬ, рекомендуємо Вам не зволікати із врегулюванням заборгованості.