Новини

Новини Кредитного Майдану

Кредитні спори - судова практика Кредитні спори - судова практика

Правові позиції Верховного Суду у справах щодо кредитних правовідносин (із доповіді судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Ольга Ступак).
Спори щодо кредитних правовідносин уже протягом трьох-чотирьох років залишаються найбільш численною категорією серед справ, які розглядають суди цивільної юрисдикції.

Судовий збір у справах про банкрутство -ставки в 2020 року Судовий збір у справах про банкрутство -ставки в 2020 року
З 1 січня 2020 року розмір судового збору визначається від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який встановлюється на 1 січня календарного року. При подачі позову майнового характеру збір розраховується у відсотках від ціни позову - грошового вираження майнових вимог позивача.
З 1 січня 2020р. прожитковий мінімум становить 2102,00 гривні.
Підвищення судового збору торкнулось всіх категорій справ.

Варто знати!  НБУ ухвалив нові вимоги до розкриття банками інформації про послуги в рекламі та на вебсайтах Варто знати! НБУ ухвалив нові вимоги до розкриття банками інформації про послуги в рекламі та на вебсайтах
Одна з вимог - через 3 місяці усі банки повинні надавати вичерпну інформацію про послуги на вебсайті в єдиному уніфікованому форматі:

Банкрутсво фізичних осіб - кому пробачать борги: 21 жовтня запрацював Кодекс  про банкрутство Банкрутсво фізичних осіб - кому пробачать борги: 21 жовтня запрацював Кодекс про банкрутство

17.11.2019 р. вийшов сюжет на Телеканал Україна:
Банкрутсво фізичних осіб- кому пробачать борги: коментарі юристів Avramenko Group (Ярослава Авраменко, Олександр Порошин). Програма "Сьогодні. Підсумки" (19.00).


Лекція для студентів 4-го курсу економічного факультету Київського національного Університету ім.Т.Г.Шевченка. Лекція для студентів 4-го курсу економічного факультету Київського національного Університету ім.Т.Г.Шевченка.

14.11.2019 Ярослава Авраменко (CEO у Avramenko Group, Founder у КПД) провела лекцію на тему "Банкрутство фізичних осіб" для студентів 4-го курсу економічного факультету Київського національного Університету ім.Т.Г.Шевченка. Молодь цікавиться !!

"Жила была женщина. Умная, образованная, с хорошей работой и по всем критериям внушительным заработком. Работала - работала, старалась - старалась и купила квартирку." "Жила была женщина. Умная, образованная, с хорошей работой и по всем критериям внушительным заработком. Работала - работала, старалась - старалась и купила квартирку."

"Это история о банкротстве...нет-нет - Это история о тупости одного банка... или многих банков... по сюжету поймёте почему!"

Кодекс процедур банкротства вступил в силу. Ответы на вопросы от физических лиц. Кодекс процедур банкротства вступил в силу. Ответы на вопросы от физических лиц.

Прошла неделя с тех пор, как вступил в силу Кодекс процедур банкротства в разрезе физических лиц. Отвечаем на наиболее распространенные вопросы (опыт консультаций первой недели работы Кодекса).

Ярослава Авраменко, коментар з приводу роботи колекторів у телепередачі "Сьогодні. Підсумки. за 27 жовтня 2019" Ярослава Авраменко, коментар з приводу роботи колекторів у телепередачі "Сьогодні. Підсумки. за 27 жовтня 2019"

У Вас есть проблемный кредит и банк давно не объявлялся? Проверьте реестр прав собственности! У Вас есть проблемный кредит и банк давно не объявлялся? Проверьте реестр прав собственности!
Если у Вас есть проблемный кредит и банк давно не давал о себе знать – рекомендуем проверить Реестр прав собственности (Державний реєстр речових прав на нерухоме майно).
Живые банки и банки в ФГВФЛ злоупотребляют правом кредитора переоформить на себя залоговое имущество у государственного регистратора.

Фонд гарантування готує до продажу пул працюючих іпотечних кредитів фізичних осіб Фонд гарантування готує до продажу пул працюючих іпотечних кредитів фізичних осіб
Фонд гарантування відібрав практично всі працюючі іпотечні кредити фізичних осіб, що лишилися в неплатоспроможних банках, які перебувають в стадії ліквідації. Загалом це понад 1,7 тис. кредитів, що обліковуються на балансі 18 фінустанов