До кінця 2018-го планується продати щонайменше 80% активів банків, що ліквідуються


 До кінця 2018-го планується продати щонайменше 80% активів банків, що ліквідуються 04.07.2017

До кінця 2018-го планується продати щонайменше 80% активів банків, що ліквідуються

Фонд гарантування вкладів повідомив у своєму прес-релізі від 3.07.17 року, що до кінця 2017 року планується виставити на продаж у систему ProZorro.Продажі усі активи банків, що ліквідуються, і уже до кінця 2018-го – реалізувати щонайменше 80% з них.

ДОВІДКА:


- Cьогодні усі аукціони з продажу активів банків, що ліквідуються, відбуваються тільки у системі ProZorro.Продажі. На продаж зараз виставлено близько 40% активів від загального обсягу. До кінця року планується виставити на торги усі активи банків в управлінні Фонду.
- На перші торги активи виставляються за балансовою вартістю, на кожні наступні – початкова ціна реалізації знижуються на 10%. У разі, якщо покупець не з’явиться і на восьмих торгах, коли ціна лоту сягне 30% від балансової вартості, актив знімається з індивідуального продажу і надалі продаватиметься у складі пулу. Детальні умови «пілотного проекту» – за посиланням.
- Фонд зняв майже всі обмеження і сьогодні купувати активи банків, у тому числі права вимоги за кредитами, можуть як юридичні, так і фізичні особи. Після об’єднання активів у пули, у боротьбу за них уже включатимуться більш потужні, професійні гравці.

Будь в курсі, Ваш КПД.Возврат к списку