ФГВФО розкрив інформацію по усіх судах з боржниками, які банки виграли, але не погашені у повному обсязі суми боргу


банк, суд, кредит, ФГО, борг, боржник 02.04.2019

ФГВФО розкрив інформацію по усіх судах з боржниками, які банки виграли, але не погашені у повному обсязі суми боргу

29 березня 2019 р. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оприлюднив на своєму сайті перелік боржників (позичальників) банків (які знаходяться у стані ліквідації), відносно яких існують невиконані судові рішення про стягнення боргу за кредитними договорами. Тобто ФГВФО розкрив інформацію по усім судах з боржниками, які банки виграли, але ще не виконали. Список актуальний на 1 березня 2019р. Планується оновлення щоквартально.
Це списки усіх позичальників, керівників та колишніх акціонерів неплатоспроможних банків, які ще мають повернути свої борги, згідно з рішенням судів, опублікував на своєму офіційному сайті Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Список містить дані щодо всіх вищезгаданих боржників, незалежно від розміру заборгованості. До нього включено осіб, які на дату його складання не погасили у повному обсязі суму боргу, визначену до стягнення з них судовими рішеннями. до списку не буде включено боржників банків ПАТ КБ «ПРЕМІУМ», АТ «КБ «СОЮЗ», ПАТ «АКБ «КАПІТАЛ», АТ «ЗЛАТОБАНК» та ПАТ «УКРІНБАНК», оскільки відносно цих банківських установ ухвалені і набрали законної сили судові рішення про неправомірність їх віднесення до категорії неплатоспроможних, внаслідок чого Фонд не має змоги здійснювати належне управління їхніми активами.

ВАЖЛИВО!

Отже, якщо Ви ще не знаєте про наявність по Вашому кредиту рішення суду про стягнення боргу, радимо перевірити інформацію про наявні судові процеси/судові рішення на сайті судової влади (https://court.gov.ua/fair/). Теоретично суд має повідомляти сторону про судовий процес, надсилати їй документи та викликати у судові засідання. Але ми маємо багато прикладів, коли ці вимоги ігнорують і боржник або поручитель дізнається про існуючі процеси, коли вже занадто пізно ((

Крім того, Ви маєте розуміти, що внаслідок примусового стягнення боргу за судовим рішенням, суму боргу буде збільшено на 10 % за рахунок виконавчого збору. І, нажаль, ці 10% рахуються від усієї суми боргу, включаючи відсотки та комісійні пені та штрафи.

Дуже поширеною практикою серед кредиторів є накладення арешту на все майно, арешт рахунків, продажу Вашого майна з публічних торгів СЕТАМ (в разі відсутності "мораторію"), та можливе накладання судової заборони на виїзд за межі України.

Про наявні виконавчі провадження Ви можете дізнатись тут https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors.

Також радимо перевірити зареєстровані права власності на Ваше заставне майно, оскільки банки як іпотекодержателі можуть у позасудовому порядку зареєструвати право власності на Ваші квартири/будинки на підставі договору іпотеки. Відомості з реєстру прав власності на нерухоме майно можливо отримати за посиланням https://kap.minjust.gov.ua/services/registry .

В опублікованому списку 560 (!!!) сторінок, перевіряйте данні по собі за посиланнями.
Консультаціїі:
0685478444, 0665178444, 0935078444, Грушевского 10, оф.116-117Возврат к списку