Зміни в умовах продажу активів (майна) банків за результатами відкритих торгів (аукціону)


Зміни в умовах продажу активів (майна) банків за результатами відкритих торгів (аукціону) 10.09.2019

Зміни в умовах продажу активів (майна) банків за результатами відкритих торгів (аукціону)

04 вересня 2019 року набрали чинності зміни до Положення щодо організації продажу активів (майна) банків, що ліквідуються, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду від 24.03.2016 № 388, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.04.2016 за № 606/28736 (далі – Положення).

Актуальні редакції (набули чинності з 10.09.2019) Регламенту роботи електронної торгової системи та Регламенту роботи електронної торгової системи для проведення електронного аукціону, який складається з автоматичного покрокового зниження початкової (стартової) ціни лота розміщено на інформаційному порталі Фонду та на сайті Прозоро

Що змінилося:

- Більше не потрібно чекати на підписання протоколу учасниками відкритих торгів (аукціону) та завантаження його банком до електронної торгової системи (далі – ЕТС). Відтепер, протокол, сформований за результатами аукціону центральною базою даних (далі - ЦБД), автоматично буде публікуватися в ЕТС. На вимогу переможця електронного аукціону (або оператора, через електронний майданчик якого переможець брав участь в аукціоні), банк зобов'язаний підписати сформований ЦБД та опублікований в ЕТС протокол електронних торгів, за результатами яких був визначений такий переможець, та передати підписаний протокол відповідному переможцю торгів (або оператору електронного майданчика).
- Необхідною умовою підписання договору купівлі-продажу (або продовження терміну на його підписання) є здійснення переможцем відкритих торгів (аукціону) повної оплати коштів за лот та надходження такої повної оплати на рахунок відповідного банку (банків) не пізніше кінця 18 (вісімнадцятого) робочого дня з дати формування протоколу електронного аукціону, що на два дні менше ніж раніше.
------------------------------

Регламент роботи електронної торгової системи щодо організації та проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу активів (майна) банків, що виводяться з ринку та банків, що ліквідуються діє з 10.09.2019 р.

Регламент роботи електронної торгової системи для проведення електронного аукціону, який складається з автоматичного покрокового зниження початкової (стартової) ціни лоту, етапів подання закритих цінових пропозицій та цінової пропозиції для продажу активів (майна) банків, що виводяться з ринку або ліквідуються) діє з 10.09.2019 р.

http://torgi.fg.gov.ua/help/poryadok/
--------------------------

Будь в курсі Ваш КПД (Кабінет правової допомоги)

#юридичнаконсультація #КПД #торгиВозврат к списку