Реєстр позичальників за Меморандум про реструктуризацію валютних кредитів

Личный кабинет
Зараз ГО "Правдива Країна" створює Реєстр позичальників, що підтримують Меморандум про реструктуризацію валютних кредитів з метою контролю за дотриманням норм Меморандуму шляхом створення комісії, яка буде супроводжувати учасників реєстру на етапі реструктуризації - щоб уникнути «підводних каменів» в додаткових угодах, щоб пункти меморандуму чітко відповідали новим взаєминам з банками, щоб конвертація сталася для цих людей в першу чергу. Це перевага для активістів руху і бажаючих вирішити проблему вже зараз, не чекаючи нового витка девальвації гривні.

Меморандум про реструктуризацію валютних кредитів став компромісним рішенням проблеми валютних кредитів - без втрат для вкладників і без "бюджетних грошей" - за допомогою домовленості всіх зацікавлених сторін. Домовленість знайшла своє втілення в Меморандумі і буде закріплена за допомогою постановив НБУ й прийняття змін до законодавства для виключення додаткових податків на банки та позичальників (більш детально про Меморандум).

Реєстр приватний
– дані з реєстру доступні тільки адміністратору веб-сайту ГО «Правдива Країна» та будуть використані тільки при необхідності і виключно для цілей забезпечення реструктуризації. Якщо Ви не бажаєте надавати якісь дані до реєстру – наберіть у відповідних полях «за запитом». Тоді за необхідності, ми звернемось до Вас додатково за такими даними. Окрім того, Ви у будь-який момент можете змінити Ваші дані. Після заповнення Реєстру Вас буде запрошено до «Групи позичальників, що приєдналися до Меморандуму про реструктуризацію валютних кредитів», що створена на веб-сайті ГО «Правдива Країна» для координації дій всіх, хто приєднався до Меморандуму.

ПРИЄДНАТИСЬ ДО РЕЄСТРУ (спочатку можете прочитати інструкцію)


Порядок внесення даних до Реєстру
(доступно лише для авторизованих користувачів веб-сайту - введіть логін та пароль, якщо у Вас їх нема - 
зареєструйтесь на веб-сайті):
  •  Якщо Ви вже вносили дані до Загального реєстру позичальників - натисніть "Редактировать", якщо ще не вносили - натисніть "добавить" та заповніть всі поля форми
  •  Натисніть кнопку "Сохранить"
  •  Уважно прочитайте отримане повідомлення - якщо в ньому написано про неможливість внесення даних - відредагуйте дані у формі (для цього натисніть "Редактировать" )
  • Якщо у Вас декілька кредитів - для кожного з них створюється окремий запис
  • Якщо Ви координатор банку або регіону - Ви можете внести Всіх позичальників, які Вам довірили внесті їх дані.
  • Якщо Ви не бажаєте надавати якісь дані до реєстру – наберіть у відповідних полях «за запитом».
УВАГА:
  • обов'язково підтвердіть Вашу згоду з Правилами і з наданням Ваших персональних даних для обробки їх з метою організації та проведення Кредитного майдану (надані Вами у цій формі персональні дані не будуть публічними).
  • СТВОРЮЙТЕ ЛИШЕ ОДИН ЗАПИС ПО ОДНОМУ КРЕДИТУ!!!!  Запис нікуди не пропадає - він з'явиться після підтвердження модератором!
Внесення до реєстру буде підтверджено після заповнення заявки та перевірки Ваших даних модератором або адміністратором (не більше ніж протягом 2-х днів з моменту отримання). У разі схвалення Ви отримаєте повідомлення.

Якщо будуть якісь запитання - звертайтеся до модератора чи адміністратора.


ПРИЄДНАТИСЬ ДО РЕЄСТРУ (спочатку можете прочитати інструкцію)
Коротко про першоджерела Меморандуму про реструктуризацію валютних кредитів, як результат роботи ГО "Правдива Країна".

ПРИЄДНАТИСЬ ДО РЕЄСТРУ (спочатку можете прочитати інструкцію)