Александр Крейсер

Александр Крейсер
Управление

Друзья
Список друзей недоступен

Ближайшие дни рождения друзей
Информация доступна только на странице текущего пользователя.
Группы
Список групп недоступен


Описание

Александр Крейсер

Дата последнего входа: более года назад
Дата регистрации: 11.05.14 22:59

Контактная информация

Контактная информация недоступна.

Личная информация

Персональная информация недоступна.
Живая лента
moderator -> Всем
30.01 12:06
В Україні стартує масштабна соціальна програма для фізосіб-боржників

«Асоціація правників України» презентувала свій новий проект –  «Надання консультацій громадянам вразливих груп населення із питань  відновлення платоспроможності». За допомогою цієї ініціативи АПУ планує  надавати безоплатні юридичні консультації українцям, у тому числі людям  із соціально вразливих верств населення.

«Таких (іпотечних -  ред.) боржників у країні від 20 до 60 тисяч осіб. Наразі в Україні з  2014 року діє мораторій на задоволення вимог кредиторів по стягненню  заборгованості по іпотечним валютним  кредитам, наданим фізичним особам. Однак в жовтні 2020 року дія  мораторію завершиться і величезна кількість громадян залишиться сам на  сам зі своїми кредиторами, які будуть в судовому порядку вимагати  повернення коштів. Тому професійна правнича спільнота повинна стати на  захист простих українців та  надати їм змогу отримувати в разі потреби  безоплатну юридичну консультацію», - наголосив у своєму виступі  Хорунжий.

Проект «Надання  консультацій громадянам вразливих груп населення із питань відновлення  платоспроможності» буде втілено в Україні з лютого по листопад 2020  року.

Докладніше https://bankruptcy-ua.com/news/13433?f...Nd2rpjp...

moderator -> Всем
30.01 10:36
Нагадуємо, що Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розміщує список осіб, які не погасили у повному обсязі суму боргу, визначену судовими рішеннями до стягнення з них, а права вимоги за таким боргом ще не відчужені у процесі ліквідації банку.
Цей список містить інформацію, оголошену при проголошенні судом судових рішень прилюдно.

 Список усіх позичальників, керівників та колишніх банківських  акціонерів ліквідованих банків, які ще мають повернути свої борги,  згідно з рішенням суду в розрізі банків (СТАНОМ НА 01.01.2020) - http://www.fg.gov.ua/spysok-borzhnykiv

moderator -> Всем
30.01 10:31
Що робити, якщо на вас оформили кредит... без вашого відома!
Вам подзвонили колектори або надійшов лист з вимогою повернути кредит:
 - перевірте інформацію - в банку, фінансовій установі або у  колекторської компанії, або онлайн в українському бюро кредитних  історій: https://www.ubki.ua»,

 Якщо інформація про кредит, який ВИ НЕ БРАЛИ, підтвердилася, слід йти в  поліцію і писати заяву про незаконно оформленому кредиті - це необхідно  для фіксації факту події та внесення даних до Єдиного реєстру досудових  розслідувань. А також:
- Потрібно звернутися до кредитора або колектора.
- Повідомте в банк або фінустанова про те, що ви особисто кредит не оформляли, і приведіть аргументи на вашу користь.
 - Отримайте від банку завірені копії договорів про кредитування.  Колектори повинні надати вам договір переуступки вашої заборгованості.
- Зверніться до юриста-спеціаліста з банківського права або самостійно виявите ознаки підробки договору.
- Переконайте банк або фінансову установу в підробці документа. Це дозволить об'єднати зусилля для викриття шахрая.
 - Повідомте про підробку в регуляторні організації в сфері банківського  сектора. Зокрема, Національний банк України. Для сфери небанківського  мікрокредитування - Національної комісії, що здійснює державне  регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Регулятор може призначити  перевірку, вимагати від установ пояснень.
-Готуйте позов до суду.

 (Запис на консультацію:
(+38068)-547-84-44, (+38066)-517-84-44,(+38093)-507-84-44 або заявка на сайті (!залишайте телефон для зв’язку)
http://kpd-kiev.com/contacts/feedback.php
Або пишіть на сторінці КПД в ФБ.)

Приклад успішного вирішення через суд подібної проблеми наводить портал "Судова влада"
https://court.gov.ua/press/news/874105/

moderator -> Всем
30.01 10:27
Група в ФБ- все про банкрутство фізичних осіб "Банкротство физических лиц (Банкрутство фізичних осіб)"
18 жовтня 2018 у другому читанні ухвалено Кодекс України щодо процедур банкрутства. За структурою і внесеним правками він істотно відрізняється від того документа, який розглядали в першому читанні. Книга четверта кодексу, присвячена банкрутству фізичних осіб. Кодекс запрацював 2019р.
Все про банкрутство  фіз. осіб обговорюємо в цій групі.  Правила спілкування: "Повага, конструктив, ніяких образ і переходів на особистості". Порушники будуть попереджатися адміністраторами, а потім виключатися з групи. Ми відкриті і публічні, але хочемо впевнено йти до мети і не відволікатися на дрібні "чвари" РЕКЛАМА ЗАБОРОНЕНА (політична, юридична та інша)!
https://www.facebook.com/groups/313336815944629/

Консультации по вопросам банкротства:
Запись на консультацию:
(+38068)-547-84-44, (+38066)-517-84-44,(+38093)-507-84-44 или заявка на сайте (обязательно укажите свой телефон для связи)
http://kpd-kiev.com/contacts/feedback.php
Будь в Курсе Ваш КПД (Кабинет Правовой Помощи)
Валентина Пономаренко -> Всем
21.01 13:09
Колектори розсилають підробні судові повістки.

🔥‼Колектори розсилають підробні судові повістки.

 Документи надсилаються окремими колекторськими фірмами із вказівкою на  те, що судову повістку можливо анулювати, сплативши визначену суму на  рахунок кредитора.
Такі "судові повістки" не мають жодного  відношення до суду і є виключно одним із способів залякування боржників,  а то й осіб, які ніколи не брали кредитів.

 Суд роз'яснив, як відрізнити підробні документи від оригіналів, які надсилає суд.

 Про випадки надсилання громадянам фальшивих судових документів заявляли  суди Львівської, Миколаївської, Івано-Франківської та інших областей.

Детальніше👉https://bit.ly/36ffer3
При виявленні ознак шахрайства, повідомляйте правоохоронні органи для відповідного реагування.

Запис на консультацію:
(+38068)-547-84-44, (+38066)-517-84-44,(+38093)-507-84-44 або заявка на сайті (!залишайте телефон для зв’язку)
http://kpd-kiev.com/contacts/feedback.php
Або пишіть на сторінці КПД в ФБ.

moderator -> Всем
27.11.19 13:45
Верховний Суд сформулював позицію щодо прав кредитора у разі смерті боржника
Варто знати!
Верховний Суд зазначив, що правовідносини, що виникли  між банком і боржником (який помер), після його смерті трансформуються в  зобов'язальні правовідносини, що виникли між кредитодавцем і  спадкоємцями боржника й вирішуються в порядку положень ст.1282 ЦК.
 Доводити обсяг спадкового майна та його вартість повинен спадкоємець,  який заперечує проти вимог кредитора, оскільки відповідальність  спадкоємця за зобов'язаннями спадкодавця обмежена вартістю успадкованого  майна.
Будь в курсі, Ваш КПД (Кабінет Правової допомоги)
#консултаціяюриста #кпд

Запис на консультацію:
(+38068)-547-84-44, (+38066)-517-84-44,(+38093)-507-84-44 або заявка на сайті (обов'язково укажіть свій телефон для зв'язку)
http://kpd-kiev.com/contacts/feedback.php

moderator -> Всем
29.08.19 12:58
Варто знати! Аналіз судової практики у цивільних справах в статті Секретаря Першої судової палати КЦС ВС Луспеника Д. про відступлення від правових висновків Верховного Суду України.

- Кредит. Умови кредитування не є складовою (частиною) кредитного договору

-Кредит. Після ухвалення рішення суду про дострокове стягнення кредиту порука на ці правовідносини не поширюється

 -Кредит. Укладення кредитного договору в іноземній валюті не свідчить  про наявність публічно-правового характеру, який би унеможливлював їх  розгляд третейськими судами

-Кредит. Іпотека. Укладення договору  іпотеки без згоди іншого співвласника (другого з подружжя) є підставою  для визнання його недійсним

-Депозит. Визнання нікчемним договору  банківського вкладу, який є недійсним у силу закону, є неналежним  способом судового захисту

- Договірні зобов’язання. Положення  статті 625 ЦК застосовуються до правовідносин, які виникають з приводу  виконання рішення суду, а також як до деліктних, так і до зобов’язальних  правовідносин

-Договірні зобов’язання. Якщо предметом договору є  іноземна валюта, то при застосуванні статті 625 ЦК стягується сума в  іноземній валюті

 -Позовна давність поширюється до позовних вимог про витребування майна (віндикаційні позови)

 -Сімейні. При визначенні місця проживання малолітньої дитини  першочергова увага приділяється якнайкращому забезпеченню прав дитини.  Декларація прав дитини не є міжнародним договором

 Докладніше за посиланням - https://sud.ua/ru/news/blog/148837-vid...ayini-a...

Будь в курсі, Ваш КПД (Кабінет правової допомоги)
#КПД #юридичнаконсультація