moderator

Управление

Друзья
Список друзей недоступен

Ближайшие дни рождения друзей
Информация доступна только на странице текущего пользователя.
Группы
Список групп недоступен


Описание

moderator

Дата последнего входа: 24 суток назад
Дата регистрации: 09.05.14 9:52

Контактная информация

Контактная информация недоступна.

Личная информация

Персональная информация недоступна.
Живая лента
moderator -> Всем
28.02 11:06
Доводят до инфаркта и угрожают детям: за украинцами устроили ''охоту без правил''
"В Украине находят все новые пути, как выбить с должников деньги. В последнее время люди начали жаловаться на то, что коллекторы отыскивают не только друзей по соцсетям, но и узнают номера телефонов коллег и начальников по работе, соседей, бабушек и дедушек.."


https://www.obozrevatel.com/society/na...-detmi.htm


Фото:
moderator -> Всем
28.02 10:49
Кредит у спадок.

"Мало не щодня 23-річна Мая Італльянцева з Києва захищає своє помешкання від колекторів. Разом з дівчиною в цій квартирі живуть також троє неповнолітніх її братів і сестер. Мама дітей померла ще 10 років тому, а коли в 2016 не стало й батька, Мая взяла молодших під свою опіку. У грудні минулого року в квартиру Італльянцевих вперше увірвалися колектори. Як виявилося, ще у 2008 році  батьки взяли кредит у 120 тисяч доларів, щоб купити великий заміський будинок. А згодом Маїн батько привів у той будинок нову жінку. Дружина Маїного батька досі живе в кредитному будинку зі своїми двома дітьми та новим чоловіком, і стверджує, що про кредит навіть не чула. Чому через борги дорослих діти можуть опинитися на вулиці і які шанси в дітей врятувати своє майно, що залишилося їм у спадок від батьків."moderator -> Всем
18.02 13:08
КАБІНЕТ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ (КПД). Ви наш клієнт, якщо:

- маєте проблемний кредит із заставою;
- хочете переключити увагу банківських/колекторських операторів;
- ваш кредит продається на аукціоні, навіть якщо вже у пулі
  - є проблемним позичальником щодо якого банк/колекторська  компанія/інший кредитор подав на Вас позов до суду чи відкрив виконавче  провадження;
 - не можете продати своє майно через заборони 3-х осіб;
 - бажаєте закрити свій кредит із дисконтом;
 - бажаєте перевести кредит по індивідуальному курсу;
 - хочете засудити банк з принципових позицій.

Консультації: 0685478444, 0665178444, 0935078444, Грушевского 10, оф.116-117
Будь в курсі, Ваш КПД

https://www.facebook.com/kpdlawfirm/

moderator -> Всем
07.02 10:41
ВАРТО знати вимоги до скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації та строки їх подання
Останнім часом дуже багато проблем виникає з перереєстрацією майна без відома власника.

 ВАРТО знати вимоги до скарг на рішення, дії або бездіяльність  державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації та строки їх  подання.
На сайті Мін"юсту (Департамент державної реєстрації та нотаріату) уточнюється:

СТРОКИ ПОДАННЯ СКАРГ у сфері державної реєстрації

    - Рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб'єкта  державної реєстрації можуть бути оскаржені до Міністерства юстиції  України та його територіальних органів протягом 60 календарних днів з  дня прийняття рішення, що оскаржується, або з дня, коли особа дізналася  чи могла дізнатися про порушення її прав відповідною дією чи  бездіяльністю.
    - Рішення, дії або бездіяльність територіальних  органів Міністерства юстиції України можуть бути оскаржені до  Міністерства юстиції України протягом15 календарних днів з дня прийняття  рішення, що оскаржується, або з дня, коли особа дізналася чи могла  дізнатися про порушення її прав відповідною дією чи бездіяльністю.
     - Днем подання скарги вважається день її фактичного отримання  Міністерством юстиції України або його територіальним органом, а в разі  надсилання скарги поштою - дата отримання відділенням поштового зв'язку  від скаржника поштового відправлення зі скаргою, яка зазначена  відділенням поштового зв'язку в повідомленні про вручення поштового  відправлення або на конверті.
    У разі якщо останній день строку  для подання скарг, припадає на вихідний або святковий день, останнім  днем строку вважається перший робочий день, що настає за вихідним або  святковим днем.

СКАРГА на рішення, дії або бездіяльність  державного реєстратора, суб'єкта державної реєстрації прав або  територіального органу Міністерства юстиції України подається особою,  яка вважає, що її права порушено, у письмовій формі та має містити:

 1) повне найменування (ім'я) скаржника, його місце проживання чи  перебування (для фізичних осіб) або місцезнаходження (для юридичних  осіб), а також найменування (ім'я) представника скаржника, якщо скарга  подається представником;
2) реквізити рішення державного реєстратора, яке оскаржується;
3) зміст оскаржуваного рішення, дій чи бездіяльності та норми законодавства, які порушено, на думку скаржника;
4) викладення обставин, якими скаржник обґрунтовує свої вимоги;
 5) відомості про наявність чи відсутність судового спору з порушеного у  скарзі питання, що може мати наслідком скасування оскаржуваного рішення  державного реєстратора та/або внесення відомостей до Державного реєстру  прав;
6) підпис скаржника або його представника із зазначенням дати складання скарги.

  СКАРГА на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора,  суб'єкта державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб —  підприємців або територіального органу Міністерства юстиції України  подається особою, яка вважає, що її права порушено, у письмовій формі та  має містити:

1) повне найменування (ім'я) скаржника, його місце  проживання чи перебування (для фізичних осіб) або місцезнаходження (для  юридичних осіб), а також найменування (ім'я) представника скаржника,  якщо скарга подається представником;
2) зміст оскаржуваного рішення, дій чи бездіяльності та норми законодавства, порушені на думку скаржника;
3) викладення обставин, якими скаржник обґрунтовує свої вимоги;
 3-1) відомості про наявність чи відсутність судового спору з порушеного  у скарзі питання, що може мати наслідком скасування оскаржуваного  рішення, повідомлення або реєстраційної дії державного реєстратора  та/або внесення відомостей до Єдиного державного реєстру;
4) підпис скаржника або його представника із зазначенням дати складення скарги.
     До скарги додаються засвідчені в установленому порядку копії  документів, що підтверджують факт порушення прав скаржника у результаті  прийняття рішення державним реєстратором (за наявності), а також якщо  скарга подається представником скаржника - довіреність чи інший  документ, що підтверджує повноваження такого представника, або копія  такого документа, засвідчена в установленому порядку.

Джерело - https://minjust.gov.ua/

Будь в курсі, Ваш КПД

#КПД #консультація_юриста

moderator -> Всем
07.02 10:19
В Украине введен в действие закон о возобновлении кредитования № 2478-VI
Главные нововведения:


-Смерть одного из группы должников не уменьшает ответственности других

- В случае изменения условий кредитования поручительство не прекращается

-Кредитор может предъявить требование к поручителю в течение 3 лет

- Заемщик может погасить задолженность за 30 дней без повышения процентной ставки

-Нужно зарегистрировать принятие наследства с заложенным имуществом

-Залоговое имущество будут освобождать от ограничений в использовании в течение 14 дней

-Если залоговое имущество реконструировали - новосозданное считается предметом ипотеки

-Переселенцы смогут внести изменения в договора залога на подконтрольной территории

-Закон применяется не только к отношениям, возникшим до введения его в действие, но и к тем, которые возникли до этого и продолжают существовать до сих пор.
https://focus.ua/economics/419576-zalo...olzovan...


moderator -> Всем
22.01 11:43
Для позичальників банків, що ліквідуються:

"Фонд гарантування вкладів фізичних осіб нагадує -
Всі кредити, що обліковуються на балансі банків, що ліквідуються поступово будуть виставлені на індивідуальні торги через аукціон ProZorro.Продажі.
 Після перших індивідуальних торгів, непродані лоти автоматично  потрапляють до пулів. А їх зможуть викупити тільки великі гравці ринку."

Поки кредит не торгувався на аукціоні позичальники, що заборгували банку, ще мають шанс реструктуризувати його.
  Для цього достатньо звернутись до банку, що ліквідується. Більш  докладну інформацію про умови , реструктуризації ,можна знайти за  посиланням  - http://www.fg.gov.ua/assets-se…/proda...h-kredytiv.

Ті хто не встигне реструктуризувати свої позики до цього моменту – втратять таку можливість взагалі."

moderator -> Всем
27.12.18 11:48
Выкупили кредит в пуле, что делать?
Этот пост - инструкция по «правилам безопасности» для заёмщиков, кредиты которых выкупили в пуле.

 Через голландский аукцион был продан пул кредитов Дельта Банка,   Актив-банка и Еврогазбанка, находящихся в рефинансировании НБУ, за   2(!!!)% от балансовой стоимости кредитов (6,8млрд грн).
 12.12.2018 года продались три пула ипотечных кредитов физических лиц   Платинум банка. Цена продажи пулов была в районе 11-12% от балансовой   стоимости кредитов.
В первом случае в основном были кредиты  юридических лиц, во втором -  только физлица. Но независимо от того, кто  является заёмщиком - юр или  физ лицо, им все равно рано или поздно  придётся «познакомиться» со своим  новым кредитором и его методами  работы.

Подробнее - http://kpd-kiev.com/news/?ELEMENT_ID=2720