moderator

Управление

Друзья
Список друзей недоступен

Ближайшие дни рождения друзей
Информация доступна только на странице текущего пользователя.
Группы
Список групп недоступен


Описание

moderator

Дата последнего входа: 3 суток назад
Дата регистрации: 09.05.14 9:52

Контактная информация

Контактная информация недоступна.

Личная информация

Персональная информация недоступна.
Живая лента
moderator -> Всем
20.09 11:33
"Сегодня мы наконец получили долгожданную свободу от кредитного рабства!!!"

Анна Аницкая: "Всем добрый вечер, сегодня  мы наконец получили долгожданную свободу от кредитного рабства!!!

Очень  хочу выразить большую  благодарность Ярослава Авраменко,  за её индивидуальный подход, за мудрое и приемлемое решение  в оценке  кредита, за то, что она просто Человек. Огромное  СПАСИБО  Федоровой  Светлане за то, что на протяжении  всего времени  была с нами,  консультировала, помогала информацией, за её  сердечность и доброту.  Спасибо  ВСЕМ кто нам помогал!!! Мы благодарны  судьбе, что выбрали   именно  вас...Всем добрый вечер, сегодня  мы наконец получили  долгожданную свободу от кредитного рабства!!! Очень  хочу выразить  большую  благодарность Ярославле Авраменко, за её индивидуальный подход,  за мудрое и приемлемое решение  в оценке кредита, за то, что она  простоЧеловек. Огромное  СПАСИБО  Федоровой Светлане, за то что на  протяжении  всего времени  была с нами, консультировала, помогала  информацией, за её  сердечность и доброту. Спасибо  ВСЕМ кто нам  помогал!!! Мы благодарны  судьбе, что выбрали  именно  вас (КПД)..."

moderator -> Всем
19.09 10:18
Позиція Великої палати ВС щодо виконавчого напису, що не підлягає виконанню

"Обтяжувач, який ініціює звернення стягнення на предмет  забезпечувального обтяження, зобов’язаний до початку процедури  зареєструвати в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна (далі –  Реєстр) відомості про звернення стягнення на предмет застави.

 Така вимога узгоджується із ч. 1 ст. 27 спеціального закону, згідно з  якою обтяжувач, який має намір звернути стягнення на предмет  забезпечувального обтяження в позасудовому порядку, зобов’язаний  надіслати боржнику та іншим обтяжувачам  письмове повідомлення про порушення забезпеченого обтяженням  зобов’язання. Повідомлення надсилається одночасно з реєстрацією в  Реєстрі відомостей про звернення стягнення на предмет забезпечувального  обтяження.

Вказані вимоги є  імперативними і не залежать від розсуду стягувача. Ухилення від  надсилання боржнику такого повідомлення, реєстрації в Реєстрі  відомостей, а також недотримання 30-денного строку з моменту реєстрації є  порушеннями, зважаючи на які нотаріус не може вчинити виконавчий напис  про звернення стягнення на предмет застави."

https://www.facebook.com/supremecourt....pe=3&th...
moderator -> Всем
04.09 11:40
облікова ставка НБУ буде 18, кредити здорожчають...


"Національний банк дотримується політики інфляційного таргетування - робить все, щоб зростання цін залишалося у прогнозованому діапазоні. Саме для цього НБУ підвищує вартість грошей в економіці (облікову ставку). Через неї в першу чергу зростає ставка, під яку кредитують самі банки. Гроші дорожчають, сповільнюється кредитування, знижується попит, що стримує зростання цін."

https://www.obozrevatel.com/ukr/econom...dinalne...


moderator -> Всем
28.08 11:11
Відступлення від правових висновків ВСУ: аналіз судової практики у цивільних справах

Дмитро Луспеник (Секретар Першої судової палати Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду,секретар Пленуму Верховного Суду,кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного процесу) проаналізував 15 змінених ВП ВС. 10 з них стосуються іпотеки, кредитів.

1.       Споживачі судовий збір не платять на будь-якій стадії процесу

2.       Юрисдикція. Спір за позовом кредитора-юридичної особи до боржника-юридичної особи та поручителів-фізичних осіб про стягнення кредитної заборгованості підлягає розгляду за правилами цивільного судочинства

3.       Кредит. Після закінчення строку дії кредитного договору проценти та неустойка боржником не платяться

4        Кредит. Розірвання кредитного договору припиняє      його дію на майбутнє. З цього моменту у позичальника залишається обов’язок      повернути позивачеві заборгованість, нараховану за цим договором станом на      день його розірвання, а кредитодавець втрачає право нараховувати      передбачені кредитним договором проценти та неустойку за період після      розірвання цього договору

5.       Кредит. Після звернення до суду з позовом про дострокове стягнення кредиту проценти та неустойка боржником не платяться

6.       Іпотека. Незазначення в резолютивній частині судового рішення початкової ціни предмета іпотеки в грошовому вираженні не є безумовною підставою для його скасування

  1. Іпотека. Зі смертю позичальника зобов’язання з      повернення кредиту включаються до складу спадщини, а строки пред’явлення      кредитодавцем вимог до спадкоємців позичальника (преклюзивні строки) і      порядок задоволення цих вимог регламентуються статтями 1281 і 1282      ЦК України

8.       Позовна давність. У разі неналежного повідомлення відповідача про дату судового засідання при ухваленні заочного рішення заява про застосування позовної давності може бути подана й після ухвалення рішення

9.       Позовна давність. До негаторного позову позовна давність не застосовується

10.    ДВС. У разі зазначення у судовому рішенні про стягнення суми коштів в іноземній валюті з визначенням еквіваленту такої суми у гривні стягувачеві має бути перерахована вказана у резолютивній частині судового рішення сума в іноземній валюті, а не її еквівалент у гривні

https://sud.ua/ru/news/sud-info/124127...h-spravakh

moderator -> Всем
22.08 7:16
Постановление 662 (победа заемщиков):Все нотариальные надписи, совершенные на основании Постановы-662 должны признаваться судами не подлежащими исполнению.

Александр Гумиров (17.08.18): Судебное  дело №826/20084/14 против Постановы Кабмина №662 об исполнительных  надписях нотариусов на кредитных договорах ПОЛНОСТЬЮ ЗАКОНЧЕНО НАШЕЙ  ПОБЕДОЙ.

Постанова-662 окончательно незаконна и отменена С  МОМЕНТА ВСТУПЛЕНИЯ В СИЛУ. Все нотариальные надписи, совершенные на  основании Постановы-662 должны признаваться судами не подлежащими  исполнению. Применить победу к "своей" исполнительной надписи может  любое физическое или юридическое лицо в Украине.

В реестре так и  не появилось постановление Большой палаты Верховного Суда от 20.06.2018  г., но я наконец-то получил его по почте и выкладываю в этом посте фото

Спасибо всем, кто причастен к победе.

https://www.facebook.com/aleksandr.gum...8C4nULs...

moderator -> Всем
22.08 7:02
Заява про скасування рішення третейського суду подається стороною у справі, розглянутій третейським судом, протягом 90 днів з дня прийняття рішення третейським судом, А НЕ з моменту, коли особа дізналася про таке рішення.

Верховний Суд у постанові від 4 червня 2018 року у справі №  795/305/18-ц (апеляційне провадження № 61-17049ав18) за заявою про  скасування рішення третейського суду, ухваленого у справі за позовом  банку про стягнення заборгованості за кредитним договором, погодився з  висновком апеляційного суду щодо повернення заяви про скасування рішення  третейського суду, поданої особою-боржником після закінчення строків,  установлених ч. 5 ст. 454 ЦПК України.

Верховний Суд виходив із того, що  згідно із положеннями п. 1 ч. 5 ст. 454 ЦПК України заява про  скасування рішення третейського суду подається стороною у справі,  розглянутій третейським судом, протягом дев’яноста днів з дня прийняття  рішення третейським судом, а не з моменту, коли особа дізналася про таке  рішення.

Заява, подана після закінчення строку, встановленого частинами 5 або 6 цієї статті, повертається (ч. 7 ст. 454 ЦПК України).

 Отже, строк, передбачений п. 1 ч. 5 ст. 454 ЦПК України, є преклюзивним  (припиняючим) і відповідно до ч. 1 ст. 127 ЦПК України не може бути  поновленим.

Закінчення преклюзивного (припиняючого) строку є  безумовною підставою для повернення заяви про скасування рішення  третейського суду, поданої стороною у справі, розглянутій третейським  судом.

Іншого порядку обчислення строку на оскарження рішення третейського суду процесуальне законодавство не містить.

 З текстом постанови Верховного Суду від 4 червня 2018 року у справі №  795/305/18-ц (апеляційне провадження № 61-17049ав18) можна ознайомитися  за посиланням http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/74475628.

moderator -> Всем
19.07 17:26
Прекращение поручительства - судебная практика

"Прекращение поручительства происходит в следующих случаях:

-в связи с прекращением обеспеченного поручительством обязательства

- в случае изменения обязательства без согласия поручителя, вследствие чего увеличивается объем его ответственности

- после наступления срока исполнения обязательства кредитор отказался принять надлежащее исполнение, предложенное должником или поручителем.

-в случае перевода долга на другое лицо, если поручитель не поручился за нового должника.

-по истечении срока, установленного в договоре поручительства. В случае, если такой срок не установлен, поручительство прекращается, если кредитор в течение шести месяцев со дня наступления срока исполнения основного обязательства не предъявит требования к поручителю."
https://sud.ua/ru/news/blog/121960-pro...chitels...