moderator: Сообщения

moderator -> Всем
15.04 13:47
Кодекс з процедур банкрутства підписано Президентом.

15.04.2019 р. Президент Петро Порошенко підписав Кодекс з процедур  банкрутства, який був прийнятий Верховною Радою ще 18 жовтня 2018 року.

Про це Порошенко заявив на зустрічі з представниками бізнесу. На сайті ВРУ ( станом на 13.30) поки ще немає статусу "підписано Президентом"

Приєднуйтесь до групи Банкрутство фізичних осіб - https://www.facebook.com/groups/313336...629/about/

Консультації - 0685478444, 0665178444, 0935078444, Грушевского 10, оф.116-117

moderator -> Всем
03.04 10:45
ФГВФО розкрив інформацію по усіх судах з боржниками, які банки виграли, але не погашені у повному обсязі суми боргу
29 березня 2019 р. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оприлюднив на своєму сайті перелік боржників (позичальників) банків  (які знаходяться у стані ліквідації), відносно яких існують невиконані  судові рішення про стягнення боргу за кредитними договорами. Тобто ФГВФО  розкрив інформацію по усім судах з боржниками, які банки виграли, але  ще не виконали. Список актуальний на 1 березня 2019р. Планується  оновлення щоквартально.

Це списки усіх позичальників, керівників та колишніх акціонерів  неплатоспроможних банків, які ще мають повернути свої борги, згідно з  рішенням судів, опублікував на своєму офіційному сайті Фонд гарантування  вкладів фізичних осіб. Список містить дані щодо всіх вищезгаданих  боржників, незалежно від розміру заборгованості. До нього включено осіб,  які на дату його складання не погасили у повному обсязі суму боргу,  визначену до стягнення з них судовими рішеннями. до списку не буде  включено боржників банків ПАТ КБ «ПРЕМІУМ», АТ «КБ «СОЮЗ», ПАТ «АКБ  «КАПІТАЛ», АТ «ЗЛАТОБАНК» та ПАТ «УКРІНБАНК», оскільки відносно цих  банківських установ ухвалені і набрали законної сили судові рішення про  неправомірність їх віднесення до категорії неплатоспроможних, внаслідок  чого Фонд не має змоги здійснювати належне управління їхніми активами.
ВАЖЛИВО!
Отже, якщо Ви ще не знаєте про наявність по Вашому кредиту рішення суду  про стягнення боргу, радимо перевірити інформацію про наявні судові  процеси/судові рішення на сайті судової влади (https://court.gov.ua/fair/).  Теоретично суд має повідомляти сторону про судовий процес, надсилати їй  документи та викликати у судові засідання. Але ми маємо багато  прикладів, коли ці вимоги ігнорують і боржник або поручитель дізнається  про існуючі процеси, коли вже занадто пізно ((
 
 Крім того, Ви маєте розуміти, що внаслідок примусового стягнення боргу  за судовим рішенням, суму боргу буде збільшено на 10 % за рахунок  виконавчого збору. І, нажаль, ці 10% рахуються від усієї суми боргу,  включаючи відсотки та комісійні пені та штрафи.
 
 Дуже поширеною практикою серед кредиторів є накладення арешту на все  майно, арешт рахунків, продажу Вашого майна з публічних торгів СЕТАМ (в  разі відсутності "мораторію"), та можливе накладання судової заборони на  виїзд за межі України.
 
 Про наявні виконавчі провадження Ви можете дізнатись тут https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors.
 
 Також радимо перевірити зареєстровані права власності на Ваше заставне  майно, оскільки банки як іпотекодержателі можуть у позасудовому порядку  зареєструвати право власності на Ваші квартири/будинки на підставі  договору іпотеки. Відомості з реєстру прав власності на нерухоме майно  можливо отримати за посиланням https://kap.minjust.gov.ua/services/registry .
 
 В опублікованому списку 560 (!!!) сторінок, перевіряйте данні по собі за посиланнями.
Консультаціїі:
0685478444, 0665178444, 0935078444, Грушевского 10, оф.116-117
moderator -> Всем
26.03 20:59
Дельта выставила на продажу новый список кредитов физических лиц. Ищите себя в списке.

Консультации:
0685478444, 0665178444, 0935078444, Грушевского 10, оф.116-117

https://www.facebook.com/kpdlawfirm/po...699_VJZ...

moderator -> Всем
26.03 20:53
"А пока вы будете в судах доказывать, что не козел ее уже триста раз продадут и спасибо не скажут."
dtp.kiev.ua1 ч.

И  так, по факту вторжения рассказано уже куча всего и всеми. Информация  предаётся все большей огласке. Куча прямых эфиров, смотрите , офигевайте  от того, что без вашего  ведома,согласия,решения суда, исполнительной службы , с помощью чёрных  регистраторов вы в один день можете стать бомжем! К вам придут сломают  двери и будут психологически и морально убивать(а там как пойдёт, могут и  пригрозить «кровавой расправой») для того, чтобы вы покинули объект  своей собственности. А пока вы будете в судах доказывать, что не козел  ее уже триста раз продадут и спасибо не скажут.

Не смотрите на  дом, смотрите на ситуацию, на счету Инвест-Кредо, а в частности на  исполнителя спектакля под названием  «яхозяин» господина Томчанинова   «отжимы» от малогабаритных квартир с малолетними детьми до частных  домов!

Инвест-кредо выкупают кредит за три копейки прямо  пачками при чем на персональных торгах, если вы думаете что гражданам  дали шанс выкупить свой кредит, не обольщайтесь. В частности полюбился  им давно ликвидированный банк Форум где они за один присест купили целую  пачку многомиллиардных кредитов за бесценок(читай-почти даром)

 Дальше Схема проста, как двери, но совершенно не укладывается в голове у  рядового граждана. Каждый выкупленный за копейку кредит накручивают  стопятьсот раз, так чтобы заёмщик охренел еще на входе, пока он пытается  понять как это произошло, эти «Шариковы» и «Швондеры» делают оценку  твоего имущество по цене део ланоса и с помощью чёрного регистратора,  которого вообще как физического лица может не существовать(читай флешка,  ключ доступа), просто берут и переписывают твой дом, квартиру, бизнес,  та все что там у тебя есть, хоть тазик  на коллектора, то есть  на себя????

 А что самое страшное, что даже начав с ними судиться за эту бумажку, в  процессе судебного процесса, в момент когда, естественно, до выяснения  обстоятельств накладывается арест на имущество и они не имеют никакого  права даже приближаться к нему,  руководствуясь фразами «мы не можем  ждать» коллекторы позволяют себе вломиться, выломать двери, не выпускать  тебя из дома, и говорить, что они как бы не выгоняют, но будут тут жить  все 50 человек ублюдков в балаклавах и устраивают тебе такую жизнь, что  тебе самому уже захочется свалить или «повеситься».

Тут все  понятно, Конечно, они не могут ждать, суд то признает  их писульки  недействительными, даже если они очень будут стараться этому  препятствовать. Хотя вы ж понимаете, что без одобрения высших эшелонов  власти такие финты ушами бы хрен прошли. Поэтому надо ещё побороться.

 Хочу выложить немного прямого эфира (из любимого), чтобы вы смогли  оценить весь вообще объём  беспредела, который творится за 800 метров от  дома Пётра Порошенка! Гарант, я бы на Вашем месте усилила охрану, кто  знает что в головах у 40 вооружённых бойцов в балаклавах??????‍♀️Да  и в случае чего, районная полиция не поможет, они закроются в машинах  или просто дадут деру, выкрикивая на ходу, что они просто за улицей   приглядывают. Вызвать новый наряд не получится, потому что там ещё  старый стоит, но сами «старые» об этом как-бы не в курсе, они ж гуляют☺️

 Пока нам удалось правовым методом вытолкать шайку бандитов во главе с  Томчаниновым и его кудрявым адвокатишкой Гайдашем с позором. Уходили,  волочили свои бутли с водой, не давая комментариев, хотя было довольно  таки разговорчивы в процессе захвата.

Просто чтобы вы знали!  Давайте делать резонанс! Ведь это мы даём огласку! А сколько семей,  детей, матерей, бабушек, которых просто вытолкали подонки из  единственного имеющегося у них жилья! Загуглите и посмотрите что творят  эти товарищи! И никогда не молчите , если с Вами произойдёт тоже самое!  Трубите везде.

А, и да, особо умным, которые кричат  кредиты-зло, ты ж брал , так отдавай. Не вопрос отдать, ( на то чтобы  взять могут быть разные причины), но не тогда, когда вот такая  бандитская и наглая  схема с дорисованными минимум тремя нулями. А  делается это зачем? Чтобы люди просто не могли физически заплатить и у  них можно было тупо отжать.

ВІДЕО

https://www.facebook.com/dtp.kiev.ua/v...771703678/

moderator -> Всем
28.02 11:06
Доводят до инфаркта и угрожают детям: за украинцами устроили ''охоту без правил''
"В Украине находят все новые пути, как выбить с должников деньги. В последнее время люди начали жаловаться на то, что коллекторы отыскивают не только друзей по соцсетям, но и узнают номера телефонов коллег и начальников по работе, соседей, бабушек и дедушек.."


https://www.obozrevatel.com/society/na...-detmi.htm


Фото:
moderator -> Всем
28.02 10:49
Кредит у спадок.

"Мало не щодня 23-річна Мая Італльянцева з Києва захищає своє помешкання від колекторів. Разом з дівчиною в цій квартирі живуть також троє неповнолітніх її братів і сестер. Мама дітей померла ще 10 років тому, а коли в 2016 не стало й батька, Мая взяла молодших під свою опіку. У грудні минулого року в квартиру Італльянцевих вперше увірвалися колектори. Як виявилося, ще у 2008 році  батьки взяли кредит у 120 тисяч доларів, щоб купити великий заміський будинок. А згодом Маїн батько привів у той будинок нову жінку. Дружина Маїного батька досі живе в кредитному будинку зі своїми двома дітьми та новим чоловіком, і стверджує, що про кредит навіть не чула. Чому через борги дорослих діти можуть опинитися на вулиці і які шанси в дітей врятувати своє майно, що залишилося їм у спадок від батьків."moderator -> Всем
18.02 13:08
КАБІНЕТ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ (КПД). Ви наш клієнт, якщо:

- маєте проблемний кредит із заставою;
- хочете переключити увагу банківських/колекторських операторів;
- ваш кредит продається на аукціоні, навіть якщо вже у пулі
  - є проблемним позичальником щодо якого банк/колекторська  компанія/інший кредитор подав на Вас позов до суду чи відкрив виконавче  провадження;
 - не можете продати своє майно через заборони 3-х осіб;
 - бажаєте закрити свій кредит із дисконтом;
 - бажаєте перевести кредит по індивідуальному курсу;
 - хочете засудити банк з принципових позицій.

Консультації: 0685478444, 0665178444, 0935078444, Грушевского 10, оф.116-117
Будь в курсі, Ваш КПД

https://www.facebook.com/kpdlawfirm/

moderator -> Всем
07.02 10:41
ВАРТО знати вимоги до скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації та строки їх подання
Останнім часом дуже багато проблем виникає з перереєстрацією майна без відома власника.

 ВАРТО знати вимоги до скарг на рішення, дії або бездіяльність  державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації та строки їх  подання.
На сайті Мін"юсту (Департамент державної реєстрації та нотаріату) уточнюється:

СТРОКИ ПОДАННЯ СКАРГ у сфері державної реєстрації

    - Рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб'єкта  державної реєстрації можуть бути оскаржені до Міністерства юстиції  України та його територіальних органів протягом 60 календарних днів з  дня прийняття рішення, що оскаржується, або з дня, коли особа дізналася  чи могла дізнатися про порушення її прав відповідною дією чи  бездіяльністю.
    - Рішення, дії або бездіяльність територіальних  органів Міністерства юстиції України можуть бути оскаржені до  Міністерства юстиції України протягом15 календарних днів з дня прийняття  рішення, що оскаржується, або з дня, коли особа дізналася чи могла  дізнатися про порушення її прав відповідною дією чи бездіяльністю.
     - Днем подання скарги вважається день її фактичного отримання  Міністерством юстиції України або його територіальним органом, а в разі  надсилання скарги поштою - дата отримання відділенням поштового зв'язку  від скаржника поштового відправлення зі скаргою, яка зазначена  відділенням поштового зв'язку в повідомленні про вручення поштового  відправлення або на конверті.
    У разі якщо останній день строку  для подання скарг, припадає на вихідний або святковий день, останнім  днем строку вважається перший робочий день, що настає за вихідним або  святковим днем.

СКАРГА на рішення, дії або бездіяльність  державного реєстратора, суб'єкта державної реєстрації прав або  територіального органу Міністерства юстиції України подається особою,  яка вважає, що її права порушено, у письмовій формі та має містити:

 1) повне найменування (ім'я) скаржника, його місце проживання чи  перебування (для фізичних осіб) або місцезнаходження (для юридичних  осіб), а також найменування (ім'я) представника скаржника, якщо скарга  подається представником;
2) реквізити рішення державного реєстратора, яке оскаржується;
3) зміст оскаржуваного рішення, дій чи бездіяльності та норми законодавства, які порушено, на думку скаржника;
4) викладення обставин, якими скаржник обґрунтовує свої вимоги;
 5) відомості про наявність чи відсутність судового спору з порушеного у  скарзі питання, що може мати наслідком скасування оскаржуваного рішення  державного реєстратора та/або внесення відомостей до Державного реєстру  прав;
6) підпис скаржника або його представника із зазначенням дати складання скарги.

  СКАРГА на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора,  суб'єкта державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб —  підприємців або територіального органу Міністерства юстиції України  подається особою, яка вважає, що її права порушено, у письмовій формі та  має містити:

1) повне найменування (ім'я) скаржника, його місце  проживання чи перебування (для фізичних осіб) або місцезнаходження (для  юридичних осіб), а також найменування (ім'я) представника скаржника,  якщо скарга подається представником;
2) зміст оскаржуваного рішення, дій чи бездіяльності та норми законодавства, порушені на думку скаржника;
3) викладення обставин, якими скаржник обґрунтовує свої вимоги;
 3-1) відомості про наявність чи відсутність судового спору з порушеного  у скарзі питання, що може мати наслідком скасування оскаржуваного  рішення, повідомлення або реєстраційної дії державного реєстратора  та/або внесення відомостей до Єдиного державного реєстру;
4) підпис скаржника або його представника із зазначенням дати складення скарги.
     До скарги додаються засвідчені в установленому порядку копії  документів, що підтверджують факт порушення прав скаржника у результаті  прийняття рішення державним реєстратором (за наявності), а також якщо  скарга подається представником скаржника - довіреність чи інший  документ, що підтверджує повноваження такого представника, або копія  такого документа, засвідчена в установленому порядку.

Джерело - https://minjust.gov.ua/

Будь в курсі, Ваш КПД

#КПД #консультація_юриста

moderator -> Всем
07.02 10:19
В Украине введен в действие закон о возобновлении кредитования № 2478-VI
Главные нововведения:


-Смерть одного из группы должников не уменьшает ответственности других

- В случае изменения условий кредитования поручительство не прекращается

-Кредитор может предъявить требование к поручителю в течение 3 лет

- Заемщик может погасить задолженность за 30 дней без повышения процентной ставки

-Нужно зарегистрировать принятие наследства с заложенным имуществом

-Залоговое имущество будут освобождать от ограничений в использовании в течение 14 дней

-Если залоговое имущество реконструировали - новосозданное считается предметом ипотеки

-Переселенцы смогут внести изменения в договора залога на подконтрольной территории

-Закон применяется не только к отношениям, возникшим до введения его в действие, но и к тем, которые возникли до этого и продолжают существовать до сих пор.
https://focus.ua/economics/419576-zalo...olzovan...


moderator -> Всем
22.01 11:43
Для позичальників банків, що ліквідуються:

"Фонд гарантування вкладів фізичних осіб нагадує -
Всі кредити, що обліковуються на балансі банків, що ліквідуються поступово будуть виставлені на індивідуальні торги через аукціон ProZorro.Продажі.
 Після перших індивідуальних торгів, непродані лоти автоматично  потрапляють до пулів. А їх зможуть викупити тільки великі гравці ринку."

Поки кредит не торгувався на аукціоні позичальники, що заборгували банку, ще мають шанс реструктуризувати його.
  Для цього достатньо звернутись до банку, що ліквідується. Більш  докладну інформацію про умови , реструктуризації ,можна знайти за  посиланням  - http://www.fg.gov.ua/assets-se…/proda...h-kredytiv.

Ті хто не встигне реструктуризувати свої позики до цього моменту – втратять таку можливість взагалі."