moderator: Сообщения

moderator -> Всем
29.08 12:58
Варто знати! Аналіз судової практики у цивільних справах в статті Секретаря Першої судової палати КЦС ВС Луспеника Д. про відступлення від правових висновків Верховного Суду України.

- Кредит. Умови кредитування не є складовою (частиною) кредитного договору

-Кредит. Після ухвалення рішення суду про дострокове стягнення кредиту порука на ці правовідносини не поширюється

 -Кредит. Укладення кредитного договору в іноземній валюті не свідчить  про наявність публічно-правового характеру, який би унеможливлював їх  розгляд третейськими судами

-Кредит. Іпотека. Укладення договору  іпотеки без згоди іншого співвласника (другого з подружжя) є підставою  для визнання його недійсним

-Депозит. Визнання нікчемним договору  банківського вкладу, який є недійсним у силу закону, є неналежним  способом судового захисту

- Договірні зобов’язання. Положення  статті 625 ЦК застосовуються до правовідносин, які виникають з приводу  виконання рішення суду, а також як до деліктних, так і до зобов’язальних  правовідносин

-Договірні зобов’язання. Якщо предметом договору є  іноземна валюта, то при застосуванні статті 625 ЦК стягується сума в  іноземній валюті

 -Позовна давність поширюється до позовних вимог про витребування майна (віндикаційні позови)

 -Сімейні. При визначенні місця проживання малолітньої дитини  першочергова увага приділяється якнайкращому забезпеченню прав дитини.  Декларація прав дитини не є міжнародним договором

 Докладніше за посиланням - https://sud.ua/ru/news/blog/148837-vid...ayini-a...

Будь в курсі, Ваш КПД (Кабінет правової допомоги)
#КПД #юридичнаконсультація

moderator -> Всем
15.08 18:38
Порівняння реструктуризації за Кодексом з процедур банкрутства та реструктуризації, яку пропонує Фонд гарантування вкладів фізичних осіб
Трохи більше, ніж за 2 місяці (21.10.2019) буде введено в дію Кодекс України з процедур банкрутства.
Вищеназваний Кодекс, зокрема, дозволить без штрафів і пені реструктуризувати  борг за процедурою неплатоспроможності фізичної особи власникам  валютних іпотечних кредитів, у яких виникла заборгованість до дня  введення Кодексу в дію і чия нерухомість, заставлена за кредитами, є  єдиним місцем проживання сім’ї (вже з жовтня 2020р. на таку нерухомість  не буде поширюватись мораторій на стягнення).
ФГВФО порівняв реструктуризацію за Кодексом з процедур банкрутства та реструктуризацію, яку пропонує сам фонд.
Вигода очевидна! Вивчайте, аналізуйте.
http://www.fg.gov.ua/231-pres-reliz-f...onuie-i...


moderator -> Всем
14.08 12:38
ВС/КЦС № 336/2638/15-ц від 12.06.2019
"Неможливість виконання відповідачем зобов`язань за кредитним договором у  зв`язку зі зміною банківських реквізитів є необґрунтованими, оскільки у  разі відсутності кредитора у місці виконання зобов`язання або ухилення  ним від прийняття виконання або в разі іншого прострочення з його боку  боржник має право виконати свій обов`язок шляхом внесення належних з  нього кредиторові грошей у депозит нотаріуса, нотаріальної контори (пункти 1, 2 частини першої статті 537 ЦК України).

Тобто , неповідомлення боржника про змінені реквізити для погашення заборгованості НЕ є аргументом для простроченням кредитора, а борг має бути внесений на депозит нотаріуса

https://protocol.ua/ru/vs_ktss_nepovid..._borgnika/


moderator -> Всем
01.07 12:14
Консультація юриста

ЗАПИТАННЯ - «Друзі, хто стикався з ситуацією коли ваш кредит викупили колектори?
Які повинні бути дії?
- Чекати від них дзвінка, чи буде  він взагалі, або дзвонити їм самому? На якому етапі це краще робити -  до підписання протоколу, до переоформлення договору права вимоги або  після?
- Чи можливо виплата боргу за графіком кредитного договору?
- У кого є досвід, яку «комісію» вони беруть собі?»

ВІДПОВІДЬ -
 «Зв'язуватися потрібно самому і намагатися домовитися з ними до того  моменту, коли вони витратять свої гроші для оплати лота. На цьому етапі  буде дешевше.
За фактом фінансові компанії розраховуються за лот  вашими грошима, стають іпотекодержателями  в результаті торгів, і потім  знімають заборону на відчуження та іпотеку, а на вашу довірену особу  переуступають залишок боргу (вже не забезпеченого).
Розміри комісії в кожному випадку різні, потрібно виходити з ринкової вартості іпотеки і суми боргу.
 До фінансової компанії переходять тільки ті права, які були у  первинного кредитора. І можна виконувати зобов'язання по графіку, якщо  не було прострочень платежів.
Але з огляду на те, що борг  викуповується з дисконтом, то доцільніше разово погасити меншу суму  боргу і заощадити. Зрозуміло, що виплата боргу за графіком, зазвичай,  таким компаніям не цікава, їм потрібен грошовий оборот швидкий, але  ситуації бувають дуже різні, тому, такий варіант має право на життя.
 Дуже уважно вичитуйте умови договорів і кредитного та іпотечного. Часто  прописано, що порушення термінів страхування предмета іпотеки або не  повідомлення кредитора про зміни в документах, є підставою для  дострокового стягнення.»

Будь курсі, Ваш КПД

Наша сторінка в ФБ - https://www.facebook.com/kpdlawfirm/

Наш сайт - http://kpd-kiev.com/

#консультаціяюриста #КПД #колектори #викупборгу

moderator -> Всем
15.04 13:47
Кодекс з процедур банкрутства підписано Президентом.

15.04.2019 р. Президент Петро Порошенко підписав Кодекс з процедур  банкрутства, який був прийнятий Верховною Радою ще 18 жовтня 2018 року.

Про це Порошенко заявив на зустрічі з представниками бізнесу. На сайті ВРУ ( станом на 13.30) поки ще немає статусу "підписано Президентом"

Приєднуйтесь до групи Банкрутство фізичних осіб - https://www.facebook.com/groups/313336...629/about/

Консультації - 0685478444, 0665178444, 0935078444, Грушевского 10, оф.116-117

moderator -> Всем
03.04 10:45
ФГВФО розкрив інформацію по усіх судах з боржниками, які банки виграли, але не погашені у повному обсязі суми боргу
29 березня 2019 р. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оприлюднив на своєму сайті перелік боржників (позичальників) банків  (які знаходяться у стані ліквідації), відносно яких існують невиконані  судові рішення про стягнення боргу за кредитними договорами. Тобто ФГВФО  розкрив інформацію по усім судах з боржниками, які банки виграли, але  ще не виконали. Список актуальний на 1 березня 2019р. Планується  оновлення щоквартально.

Це списки усіх позичальників, керівників та колишніх акціонерів  неплатоспроможних банків, які ще мають повернути свої борги, згідно з  рішенням судів, опублікував на своєму офіційному сайті Фонд гарантування  вкладів фізичних осіб. Список містить дані щодо всіх вищезгаданих  боржників, незалежно від розміру заборгованості. До нього включено осіб,  які на дату його складання не погасили у повному обсязі суму боргу,  визначену до стягнення з них судовими рішеннями. до списку не буде  включено боржників банків ПАТ КБ «ПРЕМІУМ», АТ «КБ «СОЮЗ», ПАТ «АКБ  «КАПІТАЛ», АТ «ЗЛАТОБАНК» та ПАТ «УКРІНБАНК», оскільки відносно цих  банківських установ ухвалені і набрали законної сили судові рішення про  неправомірність їх віднесення до категорії неплатоспроможних, внаслідок  чого Фонд не має змоги здійснювати належне управління їхніми активами.
ВАЖЛИВО!
Отже, якщо Ви ще не знаєте про наявність по Вашому кредиту рішення суду  про стягнення боргу, радимо перевірити інформацію про наявні судові  процеси/судові рішення на сайті судової влади (https://court.gov.ua/fair/).  Теоретично суд має повідомляти сторону про судовий процес, надсилати їй  документи та викликати у судові засідання. Але ми маємо багато  прикладів, коли ці вимоги ігнорують і боржник або поручитель дізнається  про існуючі процеси, коли вже занадто пізно ((
 
 Крім того, Ви маєте розуміти, що внаслідок примусового стягнення боргу  за судовим рішенням, суму боргу буде збільшено на 10 % за рахунок  виконавчого збору. І, нажаль, ці 10% рахуються від усієї суми боргу,  включаючи відсотки та комісійні пені та штрафи.
 
 Дуже поширеною практикою серед кредиторів є накладення арешту на все  майно, арешт рахунків, продажу Вашого майна з публічних торгів СЕТАМ (в  разі відсутності "мораторію"), та можливе накладання судової заборони на  виїзд за межі України.
 
 Про наявні виконавчі провадження Ви можете дізнатись тут https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors.
 
 Також радимо перевірити зареєстровані права власності на Ваше заставне  майно, оскільки банки як іпотекодержателі можуть у позасудовому порядку  зареєструвати право власності на Ваші квартири/будинки на підставі  договору іпотеки. Відомості з реєстру прав власності на нерухоме майно  можливо отримати за посиланням https://kap.minjust.gov.ua/services/registry .
 
 В опублікованому списку 560 (!!!) сторінок, перевіряйте данні по собі за посиланнями.
Консультаціїі:
0685478444, 0665178444, 0935078444, Грушевского 10, оф.116-117
moderator -> Всем
26.03 20:59
Дельта выставила на продажу новый список кредитов физических лиц. Ищите себя в списке.

Консультации:
0685478444, 0665178444, 0935078444, Грушевского 10, оф.116-117

https://www.facebook.com/kpdlawfirm/po...699_VJZ...

moderator -> Всем
26.03 20:53
"А пока вы будете в судах доказывать, что не козел ее уже триста раз продадут и спасибо не скажут."
dtp.kiev.ua1 ч.

И  так, по факту вторжения рассказано уже куча всего и всеми. Информация  предаётся все большей огласке. Куча прямых эфиров, смотрите , офигевайте  от того, что без вашего  ведома,согласия,решения суда, исполнительной службы , с помощью чёрных  регистраторов вы в один день можете стать бомжем! К вам придут сломают  двери и будут психологически и морально убивать(а там как пойдёт, могут и  пригрозить «кровавой расправой») для того, чтобы вы покинули объект  своей собственности. А пока вы будете в судах доказывать, что не козел  ее уже триста раз продадут и спасибо не скажут.

Не смотрите на  дом, смотрите на ситуацию, на счету Инвест-Кредо, а в частности на  исполнителя спектакля под названием  «яхозяин» господина Томчанинова   «отжимы» от малогабаритных квартир с малолетними детьми до частных  домов!

Инвест-кредо выкупают кредит за три копейки прямо  пачками при чем на персональных торгах, если вы думаете что гражданам  дали шанс выкупить свой кредит, не обольщайтесь. В частности полюбился  им давно ликвидированный банк Форум где они за один присест купили целую  пачку многомиллиардных кредитов за бесценок(читай-почти даром)

 Дальше Схема проста, как двери, но совершенно не укладывается в голове у  рядового граждана. Каждый выкупленный за копейку кредит накручивают  стопятьсот раз, так чтобы заёмщик охренел еще на входе, пока он пытается  понять как это произошло, эти «Шариковы» и «Швондеры» делают оценку  твоего имущество по цене део ланоса и с помощью чёрного регистратора,  которого вообще как физического лица может не существовать(читай флешка,  ключ доступа), просто берут и переписывают твой дом, квартиру, бизнес,  та все что там у тебя есть, хоть тазик  на коллектора, то есть  на себя????

 А что самое страшное, что даже начав с ними судиться за эту бумажку, в  процессе судебного процесса, в момент когда, естественно, до выяснения  обстоятельств накладывается арест на имущество и они не имеют никакого  права даже приближаться к нему,  руководствуясь фразами «мы не можем  ждать» коллекторы позволяют себе вломиться, выломать двери, не выпускать  тебя из дома, и говорить, что они как бы не выгоняют, но будут тут жить  все 50 человек ублюдков в балаклавах и устраивают тебе такую жизнь, что  тебе самому уже захочется свалить или «повеситься».

Тут все  понятно, Конечно, они не могут ждать, суд то признает  их писульки  недействительными, даже если они очень будут стараться этому  препятствовать. Хотя вы ж понимаете, что без одобрения высших эшелонов  власти такие финты ушами бы хрен прошли. Поэтому надо ещё побороться.

 Хочу выложить немного прямого эфира (из любимого), чтобы вы смогли  оценить весь вообще объём  беспредела, который творится за 800 метров от  дома Пётра Порошенка! Гарант, я бы на Вашем месте усилила охрану, кто  знает что в головах у 40 вооружённых бойцов в балаклавах??????‍♀️Да  и в случае чего, районная полиция не поможет, они закроются в машинах  или просто дадут деру, выкрикивая на ходу, что они просто за улицей   приглядывают. Вызвать новый наряд не получится, потому что там ещё  старый стоит, но сами «старые» об этом как-бы не в курсе, они ж гуляют☺️

 Пока нам удалось правовым методом вытолкать шайку бандитов во главе с  Томчаниновым и его кудрявым адвокатишкой Гайдашем с позором. Уходили,  волочили свои бутли с водой, не давая комментариев, хотя было довольно  таки разговорчивы в процессе захвата.

Просто чтобы вы знали!  Давайте делать резонанс! Ведь это мы даём огласку! А сколько семей,  детей, матерей, бабушек, которых просто вытолкали подонки из  единственного имеющегося у них жилья! Загуглите и посмотрите что творят  эти товарищи! И никогда не молчите , если с Вами произойдёт тоже самое!  Трубите везде.

А, и да, особо умным, которые кричат  кредиты-зло, ты ж брал , так отдавай. Не вопрос отдать, ( на то чтобы  взять могут быть разные причины), но не тогда, когда вот такая  бандитская и наглая  схема с дорисованными минимум тремя нулями. А  делается это зачем? Чтобы люди просто не могли физически заплатить и у  них можно было тупо отжать.

ВІДЕО

https://www.facebook.com/dtp.kiev.ua/v...771703678/

moderator -> Всем
28.02 11:06
Доводят до инфаркта и угрожают детям: за украинцами устроили ''охоту без правил''
"В Украине находят все новые пути, как выбить с должников деньги. В последнее время люди начали жаловаться на то, что коллекторы отыскивают не только друзей по соцсетям, но и узнают номера телефонов коллег и начальников по работе, соседей, бабушек и дедушек.."


https://www.obozrevatel.com/society/na...-detmi.htm


Фото:
moderator -> Всем
28.02 10:49
Кредит у спадок.

"Мало не щодня 23-річна Мая Італльянцева з Києва захищає своє помешкання від колекторів. Разом з дівчиною в цій квартирі живуть також троє неповнолітніх її братів і сестер. Мама дітей померла ще 10 років тому, а коли в 2016 не стало й батька, Мая взяла молодших під свою опіку. У грудні минулого року в квартиру Італльянцевих вперше увірвалися колектори. Як виявилося, ще у 2008 році  батьки взяли кредит у 120 тисяч доларів, щоб купити великий заміський будинок. А згодом Маїн батько привів у той будинок нову жінку. Дружина Маїного батька досі живе в кредитному будинку зі своїми двома дітьми та новим чоловіком, і стверджує, що про кредит навіть не чула. Чому через борги дорослих діти можуть опинитися на вулиці і які шанси в дітей врятувати своє майно, що залишилося їм у спадок від батьків."